Váš týden podle hvězd: 26. 7. – 1. 8. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Rozviňte v sobě vnitřního umělce. Vytvořte si nástěnku vizí a vizualizujte si výsledky vedoucí k vašemu nejvyššímu dobru. Užívejte si života plnými doušky a potkávejte se s novými lidmi. Inspirujte se jejich příběhy a sami žijte příkladně.

Býk

Užívejte si krás přírody a navštěvujte místa, na kterých jste ještě nebyli. Kupte si něco krásného na sebe a investujte do sebe. Vyhýbejte se zbytečným sporům s lidmi, kteří žijí naprosto odlišným životním stylem. Žijte a nechte druhé žít tak, jak sami uznají za vhodné.

Blíženci

Posilte své sebevědomí a připomeňte si všechno, co jste už zvládli. Poproste o pomoc přátele a sami pomozte těm, kteří vás o pomoc žádají. Vraťte se k nějakému tvůrčímu koníčku, kterému jste se věnovali už v minulosti. Napište příběh, který sami chcete žít.

Rak

Uvědomte si věrnost a oddanost k lidem, kteří jsou vám nejblíž. Naučte se si otevřeně říkat o své potřeby, protože ve všech vztazích panuje nelítostný zákon rovnováhy. Radujte se z probouzející se přírody a prohlubte partnerskou intimitu. Buďte v tomto ohledu tvůrčí.

Lev

Užívejte si života plnými doušky a vnášejte do života druhých radost a naději. Nadále se věnujte sami sobě a otevřete se darům života. Představte si nejkrásnější sny, které byste chtěli v tomto životě prožít, a buďte si jisti, že je ve správný čas prožijete.

Panna

Zaměřte se na radosti života a projevte matce zemi a životu vděčnost za hojnost, která buď je, nebo teprve přijde. Nesnažte se všechno dělat sami a bez pocitu viny žádejte své okolí o pomoc v oblastech, které jsou pro vás momentálně důležité.

Váhy

Popřemýšlejte o tom, kdo ve vašem okolí potřebuje nejvíce pomoci nebo pozvednout sebevědomí. Zároveň se zamyslete nad tím, co by bylo dobré pro vás. Radujte se z bohatého intimního života a více žádejte druhé o naplňování vašich potřeb.

Štír

Nejste ke svým bližním příliš nároční? Více druhé oceňujte, a to nejen v duchu. Naučte se svou náklonnost vyjadřovat příměji a otevřeněji. Nespoléhejte na to, že vám druzí budou číst myšlenky tak, jak to umíte vy.

Střelec

Můžete toho opravdu hodně zvládnout. Využijte příznivého času k rozvoji svých mnoha koníčků. Nedělejte věci sami, a pokud se věnujete lektorské činnosti, uspořádejte nějaký seminář, nebo jen přátelské setkání, kde budete moci sdílet své bohaté zkušenosti.

Kozoroh

Zbavte se falešné odpovědnosti za druhé a uvědomte si, co je opravdu vaše a co náleží druhým. Na chvilku vypněte a věnujte se činnostem, které ve vás rozvinou dětskou radost a spontánnost. Pamatujte, že práce vás může sice naplňovat, ale není to koníček.

Vodnář

Zaměřte se na práci se svým vnitřním dítětem. Učte se novým věcem a vyjádřete svou jedinečnost svým specifickým způsobem. Buďte inovativní, protože v tom spočívá vaše síla. Pobývejte s lidmi, kteří vaši jedinečnost nejen respektují, ale i inspirují.

Ryby

Sny mohou být živější než obvykle, a tak si připomeňte svou vrozenou schopnost se sny pracovat. Každá věc, kterou ve světě vidíte, byla někým nejdříve viděna v jejich mysli. Vysněte si život, který chcete žít, a vytvořte si svou ideální sociální síť.

Čtěte dál