Váš týden podle hvězd: 26. 4. - 2. 5. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Vyzkoušejte nějaký nový druh fyzického cvičení, které bude prospěšné i pro vaše zdraví. Může to být jóga, čchi-kung nebo jakékoliv cvičení, o kterém již možná nějakou dobu přemýšlíte. Nebojte se aplikovat nové nápady ve vašem stávajícím zaměstnání.  

Býk

Oslavujte síly přírody a obklopte se lidmi, se kterými cítíte velkou spřízněnost. Sledujte ekonomickou situaci ve světě a využijte všech změn ve svůj prospěch. Zajímejte se o nové přístupy a nebojte se udělat ve svém životě pozitivní změny.

Blíženci

Zamyslete se tento týden nad svými pracovními a kolegiálními vztahy. Snažte se je oživit a prohloubit jejich kvalitu. Vrhněte se do všech inovací a z počátku týdne se vyhýbejte zbytečným názorovým rozepřím.

Rak

Více pečujte o své fyzické tělo, pravidelně cvičte a zkuste jíst ještě zdravěji. Pracujte na zahradě, pokud nějakou máte a snažte se ke všem praktickým záležitostem přistupovat nově. Pravidelně rozjímejte nad svým životem v přírodě. Mohou se dít zázraky.

Lev

Využijte své výborné nápady v praxi. Propojte nebe se zemí a pusťte se krok za krokem ke zhmotňování vašich osobních tužeb. Zeptejte se sami sebe, co je pro vás skutečně důležité a starejte se o své nejbližší vztahy. Potěšte své fyzické smysly a více se radujte.

Panna

Přestože mnoho z vás patří spíš k praktickým lidem, zaměřte se na pomoc vyšších sil. Více si přejte a dovolte si více věřit v zázraky. Modlete se více za své zdraví, štěstí a hojnost jak pro vás, vaše nejbližší, tak celý svět. Otevřete se novým zkušenostem.

Váhy

Zaměřte se více tento týden na své finance a způsob, jakým je vyděláváte. Buďte v mnoha ohledech inovativní a se svými dobrými nápady příliš dlouho neváhejte. Kupte si nové šaty, šperk nebo cokoliv, co potěší vaši duši. Pečujte o sebe s láskou.

Štír

V úterý nastává váš úplněk ve Štíru, který je jednou za rok. Doporučuji vám o samotě rozjímat o vašem životě, o vašich vnitřních i vnějších hodnotách. Máte silnou vůli, ale tentokrát ustupte stranou a více naslouchejte životu, co vám chce sdělit.

Střelec

Zaměřte se na svou ekonomickou situaci a zkuste ji ještě vylepšit. Hledejte nové cesty k ještě větší hojnosti. Nejdříve si však uvědomte, co je pro vás opravdu důležité. Někdy méně znamená více a naopak. Šetřete si peníze na vaše daleké cesty za poznáním.

Kozoroh

Nezapomeňte si v životě naplno užívat vašeho fyzického těla. Udělejte něco nového nejen pro vaše zdraví, ale i pro váš dobrý životní pocit. Dovolte si prožívat rozkoš a hledejte nové způsoby, které vás potěší a nikomu neublíží.

Vodnář

Brzy bude jeden z osmi hlavních ročních ohňových svátků, a tak se blíží čas oslav. Milujete lidi, a tak se zamyslete nad tím, s kým a kde byste chtěli tento silný moment prožít. Nezapomínejte na své fyzické zdraví a s láskou pečujte o své tělo.

Ryby

Nastává čas vaše vyšší ideály opravdu posadit pevně na zem. S láskou řešte pozemské úkoly a vneste do něj něco z božských sfér, kde mnoho z vás vědomě či nevědomě přebývá. Otevřete se lásce k přírodě a oslavte život tím nejlepším možným způsobem.            

Čtěte dál