Váš týden podle hvězd: 26. 10. - 1. 11. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Hodně cvičte a zaměřujte se tento týden jen na to, co vám dává smysl. Vyhýbejte se tedy nejasným debatám a manipulativním jedincům. Do všeho vnášejte jasnost a mějte odvahu si stát za svými názory. Zintenzivněte svůj milostný život a experimentujte.

Býk

Reagujte ihned na všechny změny, ke kterým může docházet na různých rovinách. Vyhýbejte se přílišné strnulosti a otevřete se novým přístupům. Než je však uvedete do praxe, vše si dobře promyslete. Zaměřte se rovněž na svůj intimní život a nadále ho prohlubujte.

Blíženci

Vyhýbejte se katastrofálním scénářům a naučte se brát vše, co se kolem děje s větší rezervou. Naslouchejte, ale nikomu nevěřte, protože každý žije v naprosto odlišném snu. Naučte se více důvěřovat svým pocitům a zkuste více porozumět jejich specifické řeči.

Rak

Ponořte se hluboko do sebe a podpořte tento proces různými typy meditací, modliteb nebo jiných účinných technik, které mají za účel vás více propojit s vaším „zdrojem“. Máte možnost se osvobodit od vší negativní minulosti.

Lev

Zaměřte se hlavně na sebe a buďte tak kreativní, jak to jen dokážete. Vnášejte naději tam, kde sídlí pochybnosti a udržte si svou přirozeně optimistickou náladu. Doporučuji si vytvořit nástěnku budoucích snů a vizí.

Panna

Prozíravost a kritičnost patří mezi vaše silné stránky. Více tento týden rozlišujte a méně hodnoťte. V každém okamžiku dělejte to nejlepší, co dokážete, ale ne více ani méně. Důvěřujte svému tělu a naučte se více porozumět jeho symbolické řeči.

Váhy

Zkuste se více přizpůsobit změnám, ke kterým dochází. Máte vrozenou schopnost nacházet zdravý střed, a tak možná nastal čas naplno projevit vaše přirozené diplomatické vlohy. Investujte svou energii nejen do svého zdraví, ale i do svých nejdůležitějších vztahů.

Štír

Nastalo období, ve kterém mnoho z vás bude slavit svůj nový osobní rok. Zajděte za svou oblíbenou vědmou, psychoterapeutem nebo si sami definujte hlavní záměry na příští rok. Vše si dobře promyslete a zatím nečiňte nic příliš impulsivního.

Střelec

Vzpomeňte si na některé vaše přátele ze zahraničí. Zkuste je kontaktovat a získávejte zajímavé informace, o tom, co se doopravdy děje ve světě, přímo ze zdroje. Udržujte si svůj humor a schopnost ve všem nakonec vidět to dobré.

Kozoroh

Vytrvalost vítězí a trpělivost je vaší silnou stránkou. V dobách, kdy je to těžké, se začínají probouzet vaše síly. Vnímejte změny, ke kterým může docházet na mnoha úrovních a jednejte krok po kroku k tomu, abyste se stali lepším člověkem.

Vodnář

Pokračujte ve vytváření si sítě lidí, kteří vám opravdu rozumí a se kterými můžete v blízké budoucnosti počítat. Zamyslete se nad tím, jakým způsobem můžete učinit tento svět krásnějším. Kým se v následujících dvaceti letech budete chtít stát?

Ryby

Více se věnujte sami sobě nebo dělejte takové životní změny, které vám zvýší koeficient vašeho štěstí. Naslouchejte více svým pocitům a svému tělu než protikladným a složitým spekulacím, které se neustále derou na povrch. Rozlišujte srdcem.     

Čtěte dál