Váš týden podle hvězd: 25.11. - 01.12. 2019

Co váš čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Věnujte se sami sobě a rozvíjejte se na všech úrovních. Choďte na různé koncerty, akce nebo jen dělejte to, co vás baví. Zajděte si na léčivou nebo relaxační masáž, a pokud budete mít možnost odcestovat, určitě této příležitosti využijte.

Býci

Buďte iniciativní a chopte se všech příležitostí, které se vám nabídnou. Navštivte zajímavý seminář a rozšiřte své obzory. Pečujte o své fyzické tělo a vyzkoušejte nový druh cvičení. Jděte do sauny a navštivte nějakou exotickou restauraci.

Blíženci

Příliš nepřemýšlejte a vrhněte se do akce. Pomalu se připravte na vánoce, a tak nenechávejte nic na poslední chvíli. Nepolevujte ve svých dlouhodobých cílech, ale naopak posilte svůj záměr. Nenechte se zmást příliš inteligentními lidmi. Vše je jen úhel pohledu.  

Raci

Pečujte o své nejbližší a zároveň si rozšiřujte obzory. Seberte odvahu a popřemýšlejte, do jaké cizí země byste se nejraději podívali. Překonejte ponuré myšlenky a vyzkoušejte nějaký nový druh terapie.

Lvi

Vrhněte se do všech činností, které možná už dlouho plánujete. Nastal velmi příznivý čas, kdy můžete pocítit probuzení vašich tvůrčích sil. Buďte optimističtí a nedržte se zpátky. Zamyslete se nad tím, co by vašim nejbližším nejvíc pomohlo a vneste do jejich života naději.

Panny

Vyhlaste boj proti svému úpornému vnitřnímu kritikovi. Nebojte se nových výzev jak v práci, tak doma a zabojujte. Možná přijdou první překážky, které však s trochou úsilí hravě překonáte. Naučte se o sobě „nemluvit zlo“.

Váhy

Máte-li přátele v zahraničí, nastal čas se jim ozvat. Choďte více do společnosti a nebojte se využít svého vrozeného diplomatického nadání. Vnášejte mír tam, kde jsou rozpory, ale především nezapomeňte na sebe.

Štíři

Nastal čas se aktivně věnovat všem záležitostem, na kterých vám záleží. Rovněž se věnujte více svému zdraví a vyzkoušejte nový druh jógy nebo podobného cvičení. Uvidíte-li někoho, kdo se s něčím trápí, pomozte mu. Máte přirozené léčitelské nadání.

Střelci

Oslavujte život, sami sebe a pobývejte s lidmi, kteří vám věří. Nenechte se zmást povrchní krásou a déle se dívejte lidem do očí, abyste zahlédli jejich vnitřní dary. Přednášejte nebo choďte na přednášky a rozvíjejte svou mysl.

Kozorozi

Zapracujte na svém optimismu i radosti ze života. Neberte život příliš vážně a buďte ochotni zariskovat. Zkontrolujte svou páteř a klouby, zda jsou v pořádku. Pokud ne, zajděte k dobrému fyzioterapeutovi nebo cvičiteli jógy. V práci se otevřete inovacím.

Vodnáři

Navštěvujte různé kurzy a semináře, které budou orientovány na léčení nejen vašeho těla, ale i mysli. Seznamujte se s novými lidmi a organizujte setkání, na kterých vám záleží. Máte-li přátele v zahraničí, zavolejte jim a dohodněte se na tom, kdy je opět navštívíte.

Ryby

Probuďte v sobě léčivé síly, kterými přirozeně disponujete, přestože si to možná ani neuvědomujete. Pomáhejte svým bližním, ale nezapomínejte zároveň na sebe. Choďte pravidelně na procházky do přírody, abyste obnovili své psychické i fyzické síly.

Čtěte dál