Váš týden podle hvězd: 25. 5. - 31. 5. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Najděte si chvilku jak na sebe sama, tak na dobrou společnost. Zaměřte se na posílení svého těla a často se procházejte přírodě. Dávejte si pozor na sílu svého slova. Udržujte svůj život v rovnováze a svou velkou moc používejte s láskou.

Býk

Pravidelně choďte na silná místa v přírodě a více pozorujte své okolí. Pořiďte si kámen nebo šperk, který vám dodá na tajemnosti a kráse. Více s druhými komunikujte a zároveň naslouchejte. Hledejte to podstatné, co sídlí za všemi slovy.

Blíženci

Oslavujte právě začínající nebo blížící se nový osobní rok. Období kolem narozenin má zvláštní kouzlo a význam. Ponořte se hluboko do sebe sama a zkuste častěji spočinout jen o samotě. Mohou přijít myšlenky síly, které změní váš život.

Rak

Pozorujte lidi kolem sebe i přírodu a nebojte se s nimi sdílet své postřehy, protože velmi citlivě vnímáte kouzlo života. Svá slova věnujte jen těm, kteří jsou ochotni poslouchat. Neztrácejte příliš času s lidmi, kteří vás „nevidí“.

Lev

Nastalo období, kdy výrazně můžete posílit svůj vliv. Naslouchejte nejen svým myšlenkám, ale i těm, které se k vám dostanou z vašeho bezprostředního okolí. Pozorujte lidi kolem sebe a vnímejte to, co se děje ve skrytu. Život vám odhalí nejedno tajemství.

Panna

Pokud jste se v minulých dnech rozhodli pro novou myšlenku, projekt nebo cíl, nastal čas se pustit do práce. Popřemýšlejte o lidech, kteří vám mohou být nápomocni i na ty, kteří vaši cestu mohou zpomalit. Pokud cítíte něco jako správné, korunujte to svými činy.

Váhy

Přemýšlíte-li jak něco důležitého sdělit svému partnerovi nebo svým nejbližším, není lepšího času než teď. Počkejte na vhodný okamžik a pak již o ničem nepochybujte. Vaše slova budou jasnější a druzí jim porozumí snadněji. Snažte se o co největší rovnováhu.

Štír

Nyní zpomalte a více druhým lidem naslouchejte. Máte velkou moc, a tak ji využijte ku prospěchu všech. Více fyzicky cvičte a posilte všechny své smysly. Důležité životní kroky si dobře promyslete, ale pak jednejte rychle a rozhodně.

Střelec

Naučte se něco nového a pravidelně spočívejte o samotě. Více druhým naslouchejte a svou moudrost rozdělujte jen tam, kde pocítíte vážný zájem. Zamyslete se nad tím, do jaké země byste se chtěli ještě podívat a s kým.

Kozoroh

Možná nastal čas někomu promluvit do duše. Není lepšího času pro efektivní komunikaci jako v těchto dnech. Své fyzické tělo posilte a pracujte na zvýšení svého sex-appealu. Buďte jako kočka. Tajemná, šarmantní a nezávislá.

Vodnář

Zkuste organizovat nějakou společenskou akci, kde pozvete vaše nejbližší přátele nebo spolupracovníky, se kterými byste ve svém životě chtěli vytvořit něco velkého. Občas pobývejte čistě o samotě, abyste si uvědomili, jaký záměr stojí za to opravdu žít.

Ryby

Ponořte se do objevování „velkých životních mystérií“, které se mohou objevit nejen ve vašich snech, v přírodě, ale i v životech vašich nejbližších. Přestože rádi necháváte život jednat, chopte se příležitostí, které se vám z ničeho nic nabídnou. Více s druhými mluvte.

Čtěte dál