Váš týden podle hvězd: 25. 10. – 31. 10. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nic už neodkládejte a pusťte se do všech záměrů, které souvisejí s vaší ideální budoucností. Zvykněte si na ranní intenzivní fyzické cvičení a zároveň si definujte tři hlavní úkoly dne. Udělejte je jako první a teprve pak se věnujte ostatním činnostem.

Býk

Pokud někteří z vás trpí nadváhou, nastal ideální čas pro změnu. Když se rozhodnete dodržovat program pro následujících devět měsíců, mohou se dít doslova zázraky. Pokud to není váš případ, mějte odvahu vstoupit do nových pracovních výzev, které vás přitahují.

Blíženci

Nastal čas činů. Vše ostatní může vést k prohlubující se frustraci. Své skvělé nápady a myšlenky realizujte v tomto přítomném okamžiku a takto postupujte krok za krokem. Pokud vytrváte, budete se divit, co jste schopni všechno vykonat.

Rak

Budete-li tento týden pociťovat prudký nával emocí, zkuste ho kreativně využít. Nebojte se naplno vyjádřit své pocity a vyhněte se jak obviňování sebe, tak druhých. Vraťte si svou sílu zpět ze všech zkušeností, které v minulosti zasáhly vaši duši.

Lev

Popřemýšlejte o svém sexuálním životě a nebojte se citlivě konfrontovat svého nynějšího partnera se svými potřebami. Zbavte se všech negativních vzpomínek z dávné minulosti a odpusťte těm, kteří vás kdysi zpochybnili. Důvěřujte si a užívejte si všeho nového.

Panna

Všem povinnostem a detailům, kterým se během dne věnujete, byste měli dát hlubší smysl. Jinak můžete zaznamenat větší pocit nudy a únavy. Pravidelně posilujte své fyzické tělo a definujte si vyšší cíle ve svém stávajícím zaměstnání.

Váhy

Přestože máte ve zvyku všechno hluboce promýšlet, než uděláte první důležitý krok, tentokrát neváhejte. Buďte iniciativní a druhé inspirujte vším, co vás baví a těší. Nečekejte jako obvykle, že někdo osloví vás, ale snažte se být tím, kdo začne.

Štír

Na nic nečekejte a vrhněte se do všech činností, které souvisí s vašimi novými záměry. Nastává vhodný čas projevit odvahu, která vám rozhodně neschází. Začněte žít život, po kterém toužíte, a nic neodkládejte. Čím dřív začnete, tím lépe.

Střelec

Dávejte pozor na svá slova, protože v dobré vůli můžete říct i něco, co bude mít za následek úplný opak. Pokud vás někdo rozčílí, nebuďte příliš impulsivní, ale reagujte s rozvahou. Své rady dávejte jen těm, o kterých opravdu víte, že si je přejí.

Kozoroh

I nadále pokračujte ve velkých životních změnách a vytvářejte si takové každodenní návyky, které vám budou v budoucnosti věrnými pomocníky. Mějte odvahu překročit hranice poznaného. Věnujte se józe a zároveň pravidelně posilujte.

Vodnář

Není čas nic odkládat. Spojte se s lidmi, kteří mají nejen moc, ale zároveň jste si jistí, že vám nelžou. Záludným lidem se vyhýbejte a ve svém soukromém životě otevřete všechna tabu, která vás trápí. Pročistěte vody a mějte odvahu být zcela sami sebou.

Ryby

Věnujte větší pozornost svým snům. Máte neobyčejný dar, který by vám leckdo záviděl, a možná si ho ani neuvědomujete. Skrze sny s vámi komunikuje život sám. Konflikty s druhými můžete vyřešit dřív, než k nim opravdu dojde. 

Čtěte dál