Váš týden podle hvězd: 25. 1. - 31. 1. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pobývejte častěji mezi svými věrnými přáteli. Věnujte se činnostem, o kterých víte, že vás nemohou zklamat. Do nových věcí se teď již nepouštějte, ale hrajte si s různými scénáři, kterými vás bude vaše mysl zasypávat. Zbavujte se postupně všeho přežitého.

Býk

Přestože budete hýřit různými novými nápady, nikam nespěchejte. V každé situaci hledejte něco legračního a dejte na jistotu. Přestože tušíte, že tento rok bude doba velkých změn, buďte zatím trpěliví. Vědomě si vybírejte lidi, se kterými se cítíte dobře.  

Blíženci

Zaměřte se na jasnou komunikaci, a to jak v rodině, tak v okruhu vašich přátel. Nenechte se zmást rychlými výdělky, protože s nimi může být spojeno více starostí, než si na začátku dovedete představit. Budete-li nervózní nebo frustrovaní, zkuste pravidelně běhat.

Rak

Rozjímejte nad svou ideální budoucností. Se svými blízkými zkuste mluvit, co nejjasněji a nejpříměji. Vyhýbejte se pocitům oběti a různým vytáčkám. Hodně uklízejte a vytvořte si doma nový prostor, aby do vašeho života mohlo vstoupit něco ojedinělého.

Lev

Tento týden hodně fyzicky cvičte nebo rozvíjejte intimitu se svým současným partnerem. Navštivte přátele ze své minulosti, ale nesnažte se je překvapit, protože byste se mohli spíš minout. Vracejte se na místa, která ve vás vždy vyvolávají krásné vzpomínky.

Panna

Hodně uklízejte, ale nepřepalte se hned ze začátku. Zaměřte se rovněž na svou fyzičku. Vyzkoušejte silové sporty, které vám pomohou zesílit a cítit se ve svém těle dobře. Rozjímejte nad svou ideální prací a tu současnou berte jen jako výchozí bod.

Váhy

Pokud budete mít na někoho z vašich nejbližších vztek, naučte se ho konstruktivně vyjádřit nebo uvolnit. Nemusíte neustále všem pomáhat. Raději se vraťte k sobě a dovolte si nastavit takové hranice, které vám doopravdy vyhovují. Více sportujte.

Štír

Zaměřte se na svůj sexuální život a snažte se o něm otevřeně mluvit se svým partnerem. Nic v sobě nepotlačujte, protože následný nárůst energie by mohl být destruktivní pro vaše jinak docela kvalitní vztahy. Uvědomte si, že většina není tak odvážná jako vy.

Střelec

Vneste do všech svých přátelských vztahů jasno, aby nedocházelo k mylným domněnkám. Využijte svého ohně k tomu, abyste udělali první krok. Nečekejte na to, až začne druhá strana, protože byste se taky nemuseli dočkat. Projevte svou vášeň.

Kozoroh

Tentokrát se zaměřte na vztahy z vaší minulosti. Dejte spíš na kvalitu než na kvantitu. O nových projektech teď spíš rozjímejte a čekejte na vhodný okamžik, protože v tom spočívá vaše neuvěřitelná síla. Rozložte si své síly a naslouchejte více svému tělu.

Vodnář

Pokud jste již plní novými sny a projekty, neunáhlujte se. Pořádně oslavte své narozeniny a nevyhledávejte tentokrát nové podněty. Možná zaznamenáte, že lidé začínají být více zapomětliví než obvykle. Vytvářejte si záložní plány a uvědomte si svůj kruh stávajících přátel.

Ryby

Naučte se vyjádřit svůj potlačený vztek. Dobře vyjádřený hněv může být velmi léčivý, pokud se ho naučíte vyjadřovat tak, aniž byste někomu příliš ublížili. Stůjte si na svém a trénujte si říkat: „ne“. Zaměřte se na posílení svého fyzického těla i intimity. 

Čtěte dál