Váš týden podle hvězd: 24.6. - 30. 6. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Zrekapitulujte si svou osobní cestu. Věnujte čas k pochopení vašich vztahů z minulosti a rozhodněte se určité záležitosti neopakovat. Odpusťte sami sobě a odvážně se vrhněte do nových citových výzev. Ať se to týká současných nebo nových vztahů.

Býci

Pobývejte často u vody a v přírodě, která má na vás celoživotní blahodárný vliv. Zpívejte, naslouchejte tichému hlasu přírody a odpusťte všem, kdo vám v minulosti ublížili, abyste se otevřeli novým příležitostem. Hýčkejte své fyzické tělo a naučte se mít ještě více rádi.

Blíženci

V příbuzenských a rodinných vztazích se naučte lépe mluvit o svých pocitech. Možná jste pro své bližní nepochopitelní, protože váš vnitřní život je tak rozmanitý. Napište někomu z minulosti dopis a vyjádřete v něm co nejupřímněji své opravdové city.

Raci

Oslavujte život, protože nastal váš čas. Vytvořte si svůj nejbližší okruh lidí, které máte nejraději a pořádně si užívejte sami sebe a své nejbližší. Oživte takové vzpomínky, které vám umožní druhé milovat ještě lépe. Darujte druhým vše, co nepotřebujete a sami se otevřete schopnosti přijímat dary života.

Lvi

Rozjímejte nad svými minulými tvůrčími úspěchy a zklidněte svou duši v prostoru svých nejbližších. Věnujte se dětem nebo svému vnitřnímu dítěti. Uzavřete všechny projekty a vztahy, které dlouhodobě snižují vaši sebeúctu. Dělejte to, co vás baví, protože to je vaše pravá síla.

Panny

Vrhněte se do velkého úklidu nejen svého domova. Když budete vyhazovat vše staré, s úctou se s tím rozlučte, aby to k vám nepřišlo v jiné podobě. Udělejte si pořádek nejen ve svých účtech, ale i ve svých rodinných vztazích. Určitým lidem můžete účinně pomoci.

Váhy

Zrekapitulujte si všechny své minulé partnerské vztahy a podívejte se rovněž na to, jak probíhaly vztahy ve vaší rodinné historii. Možná objevíte zajímavé souvislosti, které budete moci jednou provždy uzavřít nejen pro sebe, ale i pro své potomky. Pracujte na svém partnerství, protože to je základ dobrých harmonických rodinných vztahů všeobecně.

Štíři

Zaměřte se na to, co těší vaši duši. Možná jste na sebe i na své blízké někdy příliš nároční. Uvědomte si, že ne každý smrtelník dokáže jednat s takovou intenzitou jako vy, a tak buďte ke svým blízkým shovívaví. Přišli jste pro to, abyste změnili to, z čeho všichni ve vaší rodinné historii měli strach. Buďte rozhodní a plní soucitu.

Střelci

Cestujte na místa, kde ožívá minulost. Pokud se vám bude chtít být více o samotě, učiňte vnitřní cestu, která vám může přinést důležitou vnitřní vizi. Věnujte svou pozornost historii starých civilizací, která tu po sobě zanechala svou věčnu moudrost. Čerpejte z ní svou inspiraci a předávejte své poznatky svým nejbližším.

Kozorozi

Nastalo období rekapitulace vašich dlouhodobých záměrů. Rozhodně se nevzdávejte, ale zesilte své úsilí na maximum. Pravidelně však odpočívejte i o samotě v hájemství starých stromů.

Vodnáři

Ponořte se do hlubšího pochopení svých vizí, které chcete uskutečnit tady na Zemi. Osvoboďte svou rodinu od starých psychologických vzorců, ve kterých se možná utápějí. Čiňte to svým příkladem a nikoho do ničeho nenuťte. Když budete trpěliví, vše se uskuteční.

Ryby

Zaměřte se na lidi, se kterými se cítíte krásně, a kde panuje rovnováha mezi dáváním a přijímáním. Jste velmi soucitní, a tak dokážete pochopit i velmi těžké „osudové případy“, ale to neznamená, že toho musíte být nutně součástí. Obětujte se tam, kde to má opravdu smysl.

Čtěte dál