Váš týden podle hvězd: 24.2. - 1.3. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Vrhněte se do velkého úklidu vašeho domova a pracujte na vztazích, které podle vás potřebují zlepšit. Využijte své schopnosti vzít iniciativu do svých rukou a učiňte první krok. Zamyslete se nad vztahem ke svému otci a důsledky, z toho vyplývající.

Býk

Zaměřte se na opravy ve vašem domovu. Učiňte z něho chrám, do kterého se budete rádi vracet. Zatím nic nového nepořizujte, jen řešte to nejnutnější. Věnujte větší pozornost vašim nejbližším a pracujte na svých rodinných vztazích.

Blíženci

Zaměřte se na své rodinné vztahy a svůj domov. Pokud se vám bude zdát sen o vašich příbuzných nebo předků, zapište si ho a nechte si ho vyložit od lidí, kterým důvěřujete. Poproste o ochranu a štěstí vašeho domova i vašich nejbližších.

Rak

Odevzdejte životu vše, co patří nenávratné minulosti. Uzavřete jednu velkou kapitolu života a pomalu sněte o své zářné budoucnosti. Poděkujte všem, kdo je již minulostí a užívejte si více přítomného okamžiku. Uklízejte, opravujte a často pobývejte v přírodě.

Lev

Zkuste zvelebit váš domov tím, že se zbavíte všeho přebytečného a využijte svých tvůrčích dovedností k tomu, abyste ze svého bytu vytvořili místo, kam budete rádi zvát nejen vaše přátele, ale i příbuzné. Podpořte druhé v jejich snech a vneste do jejich života naději.

Panna

Pracujte na svém sebevědomí a nebojte se vyjádřit své myšlenky nahlas. Vaše schopnosti často přesahují běžný průměr, ale vaše skromnost vás může držet zkrátka. Mějte odvahu čas od času skočit do neznáma. Ke svým blízkým buďte méně kritičtí.

Váhy

Vytvořte si doma oltář předků a snažte se v jejich příbězích najít vždy něco pozitivního. Poděkujte jim za jejich úsilí být šťastní, přestože k tomu používali nesprávné nástroje. Díky nim nemusíte opakovat jejich chyby, což je svým způsobem dar.  

Štír

Zvelebujte svůj domov. Vše nepotřebného se zbavte buď prodejem nebo darováním těm, co to doopravdy využijí. Ponořte se do vaší rodinné historie a pátrejte po největších tabu, které se snaží udržet v tajnosti. Moc dobře víte, že nic nezůstane navždy utajeno.

Střelec

Zaměřte se na svůj domov a rodinu. Udělejte si společnou večeři a sdílejte s druhými své dobrodružné životní příběhy. Smějte se nad různými zvláštnostmi, kterými jste v posledních mohli projít a berte vše s humorem.

Kozoroh

Vyhýbejte se depresím, odkládání povinností i workholismu. Snažte se dělat v každém okamžiku, jak nejlépe dovedete, ale nepřemáhejte se. Odpočiňte si v přítomnosti svých nejbližších a nikoho nepopohánějte. Nechte jednat vesmír.

Vodnář

Vneste do svých rodinných vztahů více pocitu přátelství. Zvláště k těm, ke kterým chováte velmi neutrální vztah. Sdílejte s nimi své odvážné vize, ale respektujte jejich opatrnický postoj. Ne každý dokáže vnímat to, co teprve nastane.

Ryby

Máte-li pocit, že někdo z vaší rodiny potřebuje pomoc, učiňte tak. Pokud si nebudete jistí, zda je vhodná chvíle, počkejte na sen, který vám vaše dojmy potvrdí. Napište životu dopis, ve kterém vyjádříte svá nejhlubší přání, a pak ho pošlete po řece nebo ho spalte.

Čtěte dál