Váš týden podle hvězd: 24. 8. - 30. 8. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Ponořte se s radostí do své práce, ale zároveň nezapomínejte na své tělesné potřeby. Obnovte vášeň ve svých vztazích a nezaměřujte se na slabiny lidí kolem vás. Pamatujte, že nejlepší způsob, jak druhé inspirovat, je jít vlastním příkladem.

Býk

Někteří z vás mohou pocítit příval tvůrčí energie, kterou můžete využít nejen ve své práci, ale i ve svém intimním životě. Zbavte se některých zlozvyků, o kterých víte, že vás zdržují a dovolte si snít velké sny.

Blíženci

Navštivte svou dobrou přítelkyni nebo člověka, kterému důvěřujte a zkuste se mu svěřit se svými největšími slabostmi nebo výzvami ve svém životě. Tím, že některé věci pojmenujete, zbavíte je jejich moci a pocítíte nový příval energie. Buďte co nejvíc upřímní.

Rak

Zvelebte svůj domov a posilte své rodinné vztahy. Mějte pochopení pro stíny druhých lidí a dejte jim najevo, že je přijímáte takové, jací opravdu jsou. Pokud cítíte určité nesrovnalosti s určitými lidmi z vaší práce, nebojte se pročistit vody.

Lev

Dejte průchod svým velkým tvůrčím silám, které ve vás dřímají. Můžete toho opravdu hodně zvládnout a vytvořit něco velkolepého. Neřešte dramata druhých, protože to vás jen odvede od vaší přirozené síly. Oživte svůj sexuální a intimní život. 

Panna

Zaměřte se na výzvy ve vašem pracovním životě i doma. Nečekejte, že někdo udělá něco za vás, ale raději se sami ujměte vedení. Nebojte se velkých životních změn, protože máte dostatek energie vše hravě zvládnout.

Váhy

Najděte rovnováhu ve všech vašich pracovních i partnerských vztazích. Kupte si nové spodní prádlo nebo něco hezkého, čím okouzlíte vaši druhou polovičku. Chopte se iniciativy a nenechte nikoho za vás rozhodovat.

Štír

Možná pocítíte silnou touhu si opět více užívat života. Investujte do svého intimního života a prohlubte ho. Ponořte se do všeho, v čem vidíte vyšší smysl a k druhým se snažte být tolerantnější.

Střelec

Vnášejte naději tam, kde pocítíte bezmoc a nedostatek víry v lepší zítřky. A to jak u sebe, tak u vašich přátel. Nic v sobě neduste a buďte ochotni otevřít ožehavá témata, která vás možná již dlouho zaměstnávají. Buďte upřímní, ale zároveň laskaví.

Kozoroh

Vrhněte se do všech činností, o kterých víte, že mají být vykonány. Nic neodkládejte a vyhýbejte se různým klepům, ke kterým mohou inklinovat vaši nejbližší. V intimním životě vyzkoušejte něco nového a naučte se více si užívat radosti života.

Vodnář

Vyhýbejte se nejasným a komplikovaným lidem a více se zaměřte na kolegiální vztahy, které můžete posunout na další úroveň. Zaměřujte se na to, co je ve druhých pozitivní a tomu ostatnímu dejte čas. Otevřete se inovacím a nebojte se jim dát pevný základ.

Ryby

Nastal čas se naplno opřít do všech ideálů, které uznáváte. Mějte odvahu se zbavit aspoň jedné závislosti nebo zlozvyku a zkuste ho nahradit nějakým vznešeným cílem, z kterého budou mít užitek i ostatní. Přiznejte si své slabé stránky a proměňte je v sílu.

Čtěte dál