Váš týden podle hvězd: 24. 5. - 30. 5. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Ponořte se do něčeho nového. Užívejte si společnosti vašich dobře známých přátel a rozjímejte nad tím, co by ve vašem životě potřebovalo zlepšit. Zejména se zaměřte na uzavření všech závazků z minulosti.

Býk

Pracujte na svých komunikačních dovednostech. Mluvte častěji se svými nejbližšími i příbuznými a více jim naslouchejte. Poskytněte druhým praktickou radu, ale nebuďte u toho příliš kritičtí. Mohli byste je demotivovat.

Blíženci

Nadchází váš měsíc, a tak budete ve svém živlu. Než začnete uskutečňovat své odvážné budoucí sny a cíle, dejte do pořádku svou minulost, aby vám vaši cestu nekomplikovala. To se týká jak vztahů, tak pracovních záležitostí. Nastává čas příprav.

Rak

Naučte se se svými nejbližšími lépe mluvit o svých pocitech a potřebách. Nepečujte jen o druhé a dovolte si opečovávat i sami sebe. Pracujte na svých komunikačních dovednostech a buďte v tomto ohledu trpěliví. Začněte uklízet nebo vylepšovat svou domácnost.

Lev

Možná se ve vás probudí zájem věnovat se něčemu z minulosti. Snažte se dát do pořádku porouchané vztahy z minulosti a využijte svých vynikajících komunikačních i prezentačních dovedností. Napište dopis někomu, na kom vám kdysi hodně záleželo.

Panna

Ponořte se do řešení všech závazků z minulosti a dejte si svůj život do pořádku i v mezilidských vztazích, na kterých vám záleží. Druhé příliš nekritizujte a učte se je více pozitivně motivovat. Sledujte i kvalitu myšlenek, které chováte k sobě. Můžete je změnit.

Váhy

Zaměřte se na vztahy ze své minulosti. Vzpomeňte si na přítele ze svého dětství a pohovořte o svých životních příbězích. Máte dar druhé uklidňovat, ale nezapomínejte v tomto ohledu i na sebe. Svůj drahocenný čas věnujte hlavně těm, kterým záleží i na vás.

Štír

Naučte se s druhými citlivěji komunikovat. Buďte upřímní, ale soucitní zároveň. Vaše vhledy jdou neuvěřitelně hluboko, a proto pečlivě volte svá slova, která mohou být jak neuvěřitelně léčivá, tak silně destruktivní. Zdá se, že volba je zcela na vás.

Střelec

Své dlouhodobé novoroční předsevzetí a cíle nevzdávejte. Naopak si je připomeňte a pracujte na vytvoření plánu, který vám na vaší cestě k jejich dosažení pomůže. Obnovte některé kontakty ze zahraničí a zjistěte, co se děje ve světě.

Kozoroh

Soustřeďte se na zlepšení komunikace s vašimi příbuznými i spolupracovníky. Nejste pro druhé příliš dobře čitelní, a tak se jim snažte více otevřít. Neberte si poznámky druhých příliš osobně, a hlavně se příliš neuzavírejte.

Vodnář

Nastal skvělý čas na vypracování strategie, jak dosáhnout vašich dlouhodobých vizí a s jakými lidmi chcete doopravdy spolupracovat. Nedělejte zatím žádné unáhlené kroky a pracujte na svých závazcích z minulosti.

Ryby

Pokud si stále nezapisujete své sny, začněte. Pokud ano, snažte se o výzkum toho, jak se vaše sny z minulosti prolínají s vaší přítomností. Možná odhalíte zajímavé souvislosti, které vám mohou pomoci pro další utváření vaší budoucnosti.               

Čtěte dál