Váš týden podle hvězd: 23.9. - 29.9. 2019

Co vás čeká tento týden? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Zaměřte se na kvalitu svých partnerských a jiných pro vás důležitých vztahů. Snažte se o rovnováhu ve všech úrovních a respektujte své hranice. Zamyslete se nad tím, jak vaše důležité vztahy posílit a dát jim hlubší smysl.

Býci

Užívejte si krásné chvíle se svými nejbližšími a zkuste je něčím novým překvapit. Pobývejte hodně v přírodě a zorganizujte nějaký rodinný výlet, abyste svým vztahům dali větší smysl. Pamatujte však, že slovo překvapit neznamená „šokovat“.

Blíženci

Tento týden choďte více do společnosti a využijte svých výborných komunikačních dovedností, ale zároveň nezapomínejte na ty, kteří vám jsou dlouhodobě věrní. Zamyslete se nad lidmi, se kterými jste nejčastěji a otevřete se novým zkušenostem.

Raci

Připomeňte si svou životní vizi a zamyslete se nad svými rodinnými vztahy. Partnerský vztah je základem rodiny, a tak se nezaměřujte jen na své děti, ale uvědomte si, jak je na tom váš partnerský život.

Lvi

Choďte více do společnosti. A ti, kteří nejste náhodou zadaní, můžete mít štěstí na nové seznámení. Nejdřív si však uvědomte kvalitu svých minulých vztahů a rozhodněte se zbytečně neopakovat své chyby. Uvědomte si také, jaký typ člověka byste do svého života přivítali.

Panny

Zaměřte se tento týden na kvalitu vašich partnerských, rodinných i pracovních vztahů. V reálném životě se nejde všem věnovat se stejnou intenzitou. Udělejte seznam všech důležitých lidí, zkuste si uvědomit ty nejdůležitější a dejte jim ještě hlubší smysl.

Váhy

Začíná váš čas, a tak se zamyslete nad tím, jak chcete svůj další rok prožít. Co byste chtěli zažít a hlavně s kým? Vaše vztahy buď procházejí, nebo již v minulých letech prošly obrovskou změnou, a tak popřemýšlejte nad jejich smysluplností.

Štíři

Uvědomte si hloubku svých partnerských a rodinných vztahů. Pokud se v některých z nich necítíte příliš dobře, zkuste je posílit. Více se svými partnery mluvte a nebojte se být někdy i zranitelní. Dejte více pozornosti těm, na kterých vám doopravdy záleží.

Střelci

Vneste do svých vztahů více humoru a zkuste své nejbližší překvapit nějakou aktivitou, kterou nebudou čekat, ale budete si jisti, že je pobaví. Nebojte se s druhými sdílet své zážitky, protože jste rozenými učiteli a lidi jednoduše bavíte.

Kozorozi

Méně pracujte a věnujte více pozornosti své rodině a partnerům. Zamyslete se nad tím, jestli váš vztah není příliš stereotypní. Pokud ano, překvapte svého partnera dobrou večeří, společenskou událostí nebo něčím naprosto jiným. Oživí to váš vztah.

Vodnáři

Ideální čas na navštívení nějakého zajímavého semináře, kde se budete moci seznámit s lidmi, kteří budou mít podobné zájmy, jako vy. Pokud nejste zadaní, máte v následujících dnech šanci to změnit. Naslouchejte však vždy hlasu svého srdce.

Ryby

Uvědomte si svou potřebu duchovně spřízněných vztahů. Nosíte v sobě hodně ideálů a máte tendence druhé zachraňovat. Dávejte pozor, kam svou pozornost směřujete a snažte se do svých vztahů vnést více rovnováhy.

Čtěte dál