Váš týden podle hvězd: 23.3. - 29.3. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nastalo jaro a s ním přichází i nová naděje. Odpusťte sobě i všem kolem sebe, ať máte čistý štít, protože přichází váš nový roční cyklus. Přehodnoťte celý svůj život a určete si priority, za které stojí žít. V období velkých změn, přicházejí i velké možnosti.

Býk

Zbavujte se ve svém životě všeho přebytečného. Pobývejte často v přírodě a nebojte se velkých reorganizačních změn. Vypadá to, že se svět zastavil, ale spíš je to začátek „Velkého Pohybu“, který nastává.  

Blíženci

Hlídejte si nadále své myšlenky. Udržujte si čirost své mysli a nesnažte se pochopit všechny informace, které se k vám dostávají. Pracujte se se zrcadlem a říkejte si věty, které vás podpoří a zvýší vaše sebevědomí.  

Rak

Hodně uklízejte a očišťujte svou duši od vší negativní minulosti i přítomnosti. Pobývejte hodně u vody a nechte se léčit její mocnou silou. Buďte ochotni odpustit všem vašim blízkým, kteří se nemuseli zachovat v dobách krize nejčestněji. Mějte se sebou soucit.

Lev

Napište dopis všem, na které se ve svém životě trochu zlobíte i těm, za které jste opravdu vděční. Zároveň vytvořte příběh, který byste jednou chtěli zažít sami za sebe. Dejte průchod své fantazii a vytvořte tento příběh do co největších podrobností. Učiňte záměr.

Panna

Pečujte o své tělo s láskou. Pijte hodně vody a pravidelně se zkuste omývat studenou vodou. To posílí vašeho ducha. Nezapomeňte zhluboka dýchat a pravidelně se procházet v přírodě. Nebuďte na sebe tolik přísní a vyjádřete svému tělu lásku.

Váhy

Zrekapitulujte všechny své nejdůležitější vztahy, kterými jste ve svém životě prošli a zjistěte, na koho se stále v nitru trochu zlobíte. Buďte k sobě upřímní a dovolte si prožít i negativní emoce. Snažte se nejdřív odpustit sobě, a teprve pak druhým.

Štír

Naučte se více odpouštět. Nedělejte to tak ani pro druhé jako pro sebe. Neživte v sobě staré křivdy, neboť čas neustále teče a život není tak dlouhý, jak se může zdát. Co byste na své smrtelné loži neodpustili? Zkuste se této variantě vyhnout.  

Střelec

Přestože mnoho z vás má omezený pohyb, dívejte se na to z té dobré stránky. Naučte se cestovat ve své duši. Položte se na zem, pusťte si nějakou dobrou relaxační hudbu a dejte se na duševní cesty tam, kam byste s přáli reálně dojet. Vizualizujte si nekonečný oceán.  

Kozoroh

Nastal čas probudit vaše podvědomé velké síly. V čase omezení v sobě můžete objevit netušené síly, které vám pomohou vše s lehkostí překonat. Odevzdávejte životu vše, co není opravdové a nechte si jen to, za co doopravdy stojí žít. Očistěte sebe i svůj život.

Vodnář

Buďte co nejvíce inovativní. V obdobích krize je nejlepší čas začít budovat něco nového, přestože to zatím může být jenom na papíře. Posilte svou mysl a sněte o své nejideálnější budoucnosti. Odpusťte některým lidem, kteří se mohou v těchto dnech zcela proměnit.

Ryby

Očistěte nejen své tělo, ale i svou duši. Pomáhejte druhým tak, jak to umíte jenom vy. Nezapomínejte však na sebe. Pobývejte často u řek, jezer nebo potůčků. Pokud tu možnost nemáte, pravidelně si dávejte léčivé koupele nebo se pravidelně sprchujte studenou vodou.

Čtěte dál