Váš týden podle hvězd: 23.12. - 29.12. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Užijte si svátky vánoční, ale důležité záležitosti, o kterých víte, že mají být udělány, neodkládejte. Přílišné hodování vyrovnávejte pravidelným cvičením nebo procházkami v přírodě. Často se ptejte sami sebe, co byste mohli udělat ještě lépe?

Býci

Dejte do svých rodinných a nejbližších vztahů své největší kvality. Často rádi druhé obdarováváte, a tak si Štědrý den z této pozice užijte naplno. Buďte zároveň vděční za vše, co dostanete, protože vděčnost je branou k pravé hojnosti. Užívejte dobrého jídla a pohody.  

Blíženci

Užívejte si nejen dárků, které dostanete, ale hlavně přítomnosti lidí, které jste dlouho neviděli. Většinou je s vámi skvělá zábava, a tak to můžete pěkně roztočit. Buďte ve svých slovech taktní, ale upřímní. Nedělejte si zbytečné nepřátele.

Raci

Užívejte vánočních svátků a buďte vděční za své nejbližší, které jste možná dlouho neviděli. Využijte každý okamžik k tomu, abyste mohli o své blízké pečovat tak, jak to umíte jenom vy. Snažte se vidět v lidech to nejlepší, ale hlavně nezapomínejte sami na sebe.

Lvi 

Nastávají svátky vánoční a oslavy konce roku budou v plném proudu. Rádi se bavíte, a tak vnášeje svůj smích a humor přesně tam, kde druhé pozvedne a dodá jim sílu, které jste vy obyčejně plní. Dávejte druhým rady, jen když budou vyžádané. Počkejte si na vhodnou chvíli.

Panny

Užívejte pohody a příliš neuklízejte. Věnujte svou pozornost tomu, co je doopravdy pro vás důležité. Uvědomte si, že vše je již v dokonalé rovnováze a vy máte dar vše ještě zlepšovat. Často se tedy ptejte sami sebe. Co bych mohla udělat ještě lépe?   

Váhy

Užijte si společnost lidí, které jste dlouho neviděli a zaměřte se na vztahy, které podle vás nefungují tak, jak by mohly. Všimnete-li si ve svém okolí smutných lidí, zlepšete jim náladu a poskytněte jim zcela jiný pohled na jejich problémy.

Štíři

Je po zimním slunovratu, což je období, kdy může do vašeho života přijít milost. Otevřete se duchovním energiím Vánoc a buďte vděční za vše, čeho se vám dostane. Buďte ochotni odevzdat životu vše, co již není v harmonii s vaším momentálním stupněm poznání.

Střelci

Pořádně si odpočiňte a vnášejte do všech svých vztahů moudrost a radost, kterou druzí rádi vyhledávají. Neučte ty, kteří nechtějí, ale s jemným humorem rozšiřujte jejich obzory. Vzpomeňte si na své přátele ze zahraničí a napište jim krásná přání jako výraz úcty.

Kozorozi

Začíná vaše období, ve kterém je dobré si uvědomit to, co končí a co nového začíná. Oslavujte život v jeho plné kráse a rozhodněte ze sebe učinit tu nejlepší verzi sama sebe. Buďte ochotni přijímat i dávat. Dýchání bez výdechu nebo nádechu totiž není možné.

Vodnáři

Konečně nastal čas, kdy si můžete nejen pořádně odpočinout, ale i setkat s lidmi, které jste dlouho neviděli. Ptejte se na jejich příběhy a inspirujte je těmi svými. Buďte součástí různých společenských akcí, kde můžete rozšířit svůj okruh opravdu dobrých přátel.

Ryby

Mnoho z vás je citlivých k jemným vibracím života. Tyto dny patří k těm, které v sobě nosí obrovskou duchovní hloubku. Vnímejte vše, co se pro druhé může zdát neviditelné a buďte pro své nejbližší těmi nejlepšími anděly strážnými.

Čtěte dál