Váš týden podle hvězd: 2.3. - 8.3. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Mějte odvahu vstoupit na neznámá místa krajin své vlastní duše. Nebojte se s partnerem mluvit o citlivých tématech a dívejte se na vše z hlubších souvislostí. Za co se stydíte nebo po čem toužíte, ale bojíte si to dovolit?

Býk

Podívejte se do historie vašich předků. Tentokrát se zaměřte na jejich majetkové poměry. Neopakujte ty stejné chyby, ale poučte se z nich. Zaměřte se i na svůj způsobe stravování a nechte si poradit o odborníků. Vytvářejte si finanční rezervy.

Blíženci

Zapracujte na svém sebevědomí a snažte se méně utíkat před vším, co zavání konfliktem. Napište svému vzdálenému sourozenci nebo příbuznému dopis a zkuste naplánovat schůzku. Komunikujte jasně a především za sebe.

Rak

Zkuste odhalit všechna rodinná tabu, kterými prošli vaši rodiče, prarodiče nebo další příbuzní, ke kterým jste měli v minulosti vztah. Buďte sebevědomější a průraznější ve svých postojích ke svým partnerům. Proste život o ochranu domova a štěstí jak pro sebe, tak pro všechny.

Lev

Podpořte svého partnera, děti, ale hlavně nezapomínejte i na sebe. Většina z vás je sice velmi silnými osobnostmi, ale každý občas potřebuje povzbudit. Upravte svůj domov tak, abyste se v něm cítili velkolepě. Oceňte se sami a nebuďte tolik závislí na chvále druhých.

Panna

Hodně uklízejte a zkuste si vymyslet systém, který bude nejefektivnější. Vytvářejte si finanční rezervy se záměrem si užít nějakou skvělou dovolenou v budoucnosti. Zamyslete se rovněž na způsobem svého stravování. Více vnímejte své tělo, než svou mysl.

Váhy

Zamyslete se nad svými partnerskými a přátelskými vztahy. Jak to teď máte vy a jaká je partnerská historie vašich předků? Jste tu pro to, abyste ve svých vztazích byli rozhodně šťastnější, než vaši předchůdci. Získat opravdovou harmonii je velké mistrovství.

Štír

Změňte svůj způsob stravování ještě k lepšímu. To, co do svého těla přijmete, může zásadně ovlivnit hladinu vaší psychické i fyzické energie. Šetřete na budoucnost a vysněte si takovou životní zkušenost, kterou byste chtěli zažít.  

Střelec

Většina z vás velmi ráda cestuje. Zkuste si ukládat peníze stranou jen na vaše dobrodružné cesty. Rovněž je dobré zajít na nějaký seminář, který se bude týkat zdravého stravování nebo zajímavých psychologických témat. Buďte v tomto ohledu nároční.

Kozoroh

Zamyslete se ve svém životě nad vztahy k důležitým mužům vašeho života. Jaký je váš vztah k otci, manželovi nebo synovi? Někteří z vás v tomto ohledu mohou zažívat silné změny, a tak se ponořte do studia vaší rodinné historie. Vyplatí se to.

Vodnář

Zaměřte se na svůj domov a zbavte se všeho, co vám připomíná vaše „staré Já“. Uvolníte tak prostor pro novou inspiraci, kterou k životu potřebujete jako ryba vodu. Přemístěte doma nábytek a možná ve své duši pocítíte úlevu.

Ryby

Udělejte si ze svého domova svůj osobní chrám. Vytvořte si oltář živlů, kde budete mít svíčku, kalíšek s vodou, kamínek a vonnou svíčku nebo aromalampu. Ozdobte ho fotkami vašich nejbližších a občas pronášejte přání za jejich ochranu a štěstí. Nezapomínejte i na sebe.

Čtěte dál