Váš týden podle hvězd: 23. 8. – 29. 8. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Začíná skvělé období pro velký úklid ve všech oblastech vašeho života. Zaměřte se na své zdraví a vyzkoušejte nějakou detoxikační techniku, která obnoví nejen vaše tělo, ale i mysl. Pobývejte často u vody a zbytečně se netrapte tím, co stejně sami nemůžete změnit.

Býk

Pracujte na svých kolegiálních a obchodních vztazích. Možná někteří nebudou pracovat podle vašich představ, nebo dokonce vy můžete mít tendenci některé věci odkládat. Ať je to jakkoliv, zkuste své pracovní prostředí pročistit a odlehčit.

Blíženci

Máte velkou příležitost očistit svůj život od všeho nepotřebného. Investujte do svého zdraví a přihlaste se na nějaký druh cvičení, které bude pracovat i s hlubšími vrstvami vaší lidské bytosti. Inspirujte se od různých nauk a experimentujte se vším, co vás zaujme.

Rak

Zajděte si ke své oblíbené terapeutce, léčitelce nebo vědmě. Nechte se opečovávat a více se starejte o své fyzické tělo. Vyzkoušejte klasickou nebo indiánskou saunu. Spojte se s přírodou, a hlavně s živlem vody, se kterým jste bytostně spojeni.

Lev

Nastal čas se více zaměřit na nepříjemné detaily, aby vaše projekty a tvůrčí cíle mohly rychleji proniknout na světlo světa. Zamyslete se nad svými spolupracovníky a vyjasněte si vše, co by mohlo v budoucnosti vyústit v iluzorní domněnky nebo nevraživost.

Panna

Mnoho z vás bude slavit narozeniny, a tak se rozlučte se vším, čím jste prošli minulý rok. Začal čas velkého úklidu, což mnoho z vás uvítá. Uklízíte poměrně rádi a svět vás k tomu teď vybízí. Vytvářejte si prostor pro to nové, po čem ze srdce toužíte.

Váhy

Vzpomeňte si na ty nejnáročnější vztahy, kterými jste za život prošli, a rozhodněte se všem hercům včetně sebe odpustit. V práci nic neodkládejte a rozhodněte se postupně zbavit všeho, co doopravdy nepoužíváte. Buďte štědří a vynalézaví.

Štír

Zaměřte se na celkovou tělesnou i duševní detoxikaci. Netrapte se lidmi, kteří nemají dostatečný nadhled nebo vhled, a raději se zaměřte na své vlastní sebezdokonalování. Buďte rozhodní i soucitní zároveň. Máte možnost někomu odpustit, což není vždy jednoduché.

Střelec

Možná narazíte na různé nepříjemné detaily, které vás mohou brzdit v realizaci vašich dlouhodobých cílů. Pusťte se do toho s vervou, a hlavně v sobě rozviňte trpělivost, která vám pomůže vše přestát. Hodně cvičte, abyste uvolnili přebytečné napětí.

Kozoroh

Nastává příznivá doba pro zvýšení produktivnosti a efektivnosti ve vašem stávajícím zaměstnání. Možná se svými názory někoho dotknete, a tak se snažte být ve svém projevu laskavější, ale zároveň upřímní. Investujte do svého zdraví a pravidelně cvičte.

Vodnář

Tentokrát se více zaměřte na své kolegy a přátele, s nimiž budete chtít budovat něco přesahujícího. Odpusťte těm, kteří nemají kapacitu uvidět vaše vize, a otevřete se zázrakům. Experimentujte se zdravou výživou a novými přístupy ke cvičení mysli i těla.  

Ryby

Během života se mnoho z vás obětovalo pro různé lidi. Nastal čas odpustit všem, kdo zneužili vaši přirozenou dobrotu, a hlavně odpusťte i sobě, že jste nezvládli druhým nastavit zdravé hranice, a tak si sami uškodili. Pobývejte často u vody.

Čtěte dál