Váš týden podle hvězd: 23. 11. - 29. 11. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Poučte se ze všech zkušeností, kterými jste tento rok prošli a poděkujte životu za vše, co jste už překonali. Naučte se něco nového a uvědomte si, čemu doopravdy věříte. Pusťte se s odvahou do všeho, co vás baví a zaměřte se na uskutečnění vašich budoucích snů.

Býk

Nastal čas činů a rozšiřování vašich obzorů. Nebojte se riskovat, ale zároveň nebuďte příliš impulsivní. Inspirujte se různými přednáškami a učiteli, kteří už dobře znají to, čemu se v budoucnosti budete chtít věnovat.

Blíženci

Popřemýšlejte o tom, jak rozšířit nejen své znalosti, ale především jak prohloubit vaši skutečnou moudrost. Investujte do nového studia, které vám pomůže ve vašem stávajícím nebo budoucím zaměstnání. Prohlubujte své jazykové dovednosti.

Rak

Pokud někteří členové vaší rodiny teď procházejí náročnějším obdobím, rozhodněte se je citově podpořit tak, jak to umíte jenom vy. Potřebujete nevinnost, abyste mohli milovat plně a učte se ze svých zkušeností, abyste milovali lépe.

Lev

Podívejte se na vše, co se vám na vaší jedinečné cestě životem povedlo a zároveň už neopakujte zkušenosti, které ubližují vám nebo vašim bližním. Buďte tou nejlepší verzí sebe sama právě teď. Na chvilku se zastavte a vaše poznatky kreativním způsobem zaznamenejte.

Panna

Buďte odvážnější. Doba je sice náročná, ale vše se neustále mění. To je zákon, který je nelítostný. Dejte druhým najevo, co všechno umíte, protože je toho více, než myslíte. Prostor pro zdokonalení je nekonečný, stejně jako tento vesmír.

Váhy

Pokud zaznamenáte ve svém osobním životě nebo v životě vašich bližních velké změny ve vztazích, využijte své schopnosti do všeho vnášet mír a harmonii. Sledujte různé zajímavé přednášky na téma partnerství a rozjímejte nad nimi.  

Štír

Přestože jste experti na práci se stínem, je teď důležité, abyste vnášeli světlo tam, kde sídlí tma. Uchovejte si víru v dobro a investujte do svého duchovního rozvoje, abyste své vnitřní dary naplno využili. Máte sílu stín prohloubit nebo ho přeměnit.

Střelec

Nastal váš čas, a tak oslavujte život, jak nejlépe dovedete, přestože to občas může jít obtížně. Poučte se z předchozího roku a najděte cíle, za kterými stojí za to jít. Udržujte si svou přirozenou pozitivní náladu a šiřte ji daleko za hranice svého osobního příběhu.

Kozoroh

Naučte se na život dívat více pozitivně. Pracujte více s afirmacemi, modlitbami a mantrami. Pomalu končí jeden z nejnáročnějších roků pro celý kolektiv, a tak důvěřujte svému důvěrnému spojenci času. Buďte připraveni. Čas je vždy na vaší straně.

Vodnář

Uvědomte si všechny lidi, které považujte za opravdové přátele a vezměte do svých rukou iniciativu. Možná se toho v tomto ohledu hodně změnilo, protože téměř každý člověk teď prochází významnými životními změnami.

Ryby

Naučte se ještě více využívat svých snů pro plánování vaší budoucnosti. Vzpomeňte si na všechny sny, které pro vás byly v životě nejvýznamnější. Naučte se vidět na první pohled neviditelnou niť, kterou vytvářejí. I na svůj život se dívejte jako na uplynulý sen. Začněte tvořit svou budoucnost hned teď.    

Čtěte dál