Váš týden podle hvězd: 22.7. - 28.7. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Můžete cítit blížící se příval energie. Dejte jen pozor na svá slova, která mohou tnout velmi rychle do živého. Pokud to neubrzdíte, ihned se omluvte, aby nedocházelo ke zbytečným domněnkám.  

Býci

Ponořte se do hluboko do svého nitra a naslouchejte moudrosti, která ve vás spočívá. Naučte se více používat i slova, přestože pro vás nejsou tak důležitá jako pro ostatní. Pokud vás něco trápí, naučte se o tom se svými blízkými mluvit, aby věděli, co se ve vás odehrává.

Blíženci

Energie se postupně uvolňuje a vy začínáte být ve svém živlu. Naučte se více naslouchat svému tichému vědění. Méně mluvte a druhým více naslouchejte. Možná zjistíte, že se tak dostanete k důležitým informacím mnohem rychleji, než byste čekali.

Raci

Napište si své novoroční cíle a promluvte si o nich s lidmi, kterým věříte nejvíc. Odpusťte těm, kteří vaše snahy nechápou, a dovolte si jim se svými niternými pocity svěřit. Neočekávejte od druhých, že budou stejně citliví jako vy, protože v tom spočívá vaše síla.

Lvi

Začalo vaše období, a tak zavolejte všem známým, se kterým budete chtít slavit vaše narozeniny. Možná nebudete moci pozvat úplně všechny, a tak se můžete nechtěně někoho dotknout. Vysvětlete vše tak, jak to je, a snažte se být citliví, jak to nejlépe dovedete.  

Panny

Najděte si informace o oborech, které vás nejvíc zajímají a snažte se zlepšit komunikaci se svými kolegy v práci i s rodinou. Snažte se uvést obě dvě oblasti do vytoužené rovnováhy. Do nových projektů se však vrhejte až začátkem srpna.

Váhy

Atmosféra se uvolňuje a léto je v plném proudu. Zaměřte se na komunikaci ve vašem partnerském životě a snažte se občas prosadit i svou. Pokud se vás něco ze strany vašich nejbližších dotkne, rozhodně si to nenechávejte jen pro sebe.

Štíři

Dávejte si pozor na to, co druhým říkáte. Ne každý má tak silný žaludek jako vy. Zkuste být občas diplomatičtější a v soukromí se druhým více otevřete. Ticho, které dokážete vytvořit, dokáže doslova zabíjet nebo léčit.

Střelci

Naučte se nový jazyk nebo získejte podrobnější informace o destinaci, kde právě jste nebo se rozhodnete navštívit. Ke svým blízkým buďte ve svých slovech obezřetnější. Na pravdu musí být člověk připraven, aby ji dokázal vůbec pochopit.

Kozorozi

Více se svými nejbližšími mluvte a zkuste nemluvit jen o práci. Více naslouchejte a zkuste být opravdu přítomní. Překvapte druhé tím, že se jim svěříte s něčím, co je pro vás důležité. Zaměřte se na to, co je v druhých pozitivní, a podpořte je.

Vodnáři

Zavolejte svým přátelům a svěřte se jim se svými originálními nápady a zlepšováky. Buďte s nimi trpěliví, protože vaše mysl je někdy až příliš vepředu. Rozhodně nedávejte druhým najevo svou intelektuální nadřazenost.

Ryby

Pracujte na tom, abyste s druhými více mluvili o svých pocitech, přestože sami jim kolikrát zcela nerozumíte. Neobětujte se pro druhé příliš a naučte se druhým nastavit zdravé hranice. Napište někomu dopis nebo jen popište, jak se cítíte a co byste si přáli.

Čtěte dál