Váš týden podle hvězd: 22. 6. - 28. 6. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pobývejte častěji v přírodě a nebojte se před druhými mluvit více o tom, co uvnitř sebe cítíte. Dovolte si občas „vypustit“ páru a odpočiňte si. Radujte se ze svého fyzického těla a něco pro sebe udělejte. Tancujte, malujte a zkuste si vést deník vděčnosti.

Býk

Ponořte se do hlubin vnitřního ticha. Rozjímejte nad všemi zázraky, kterých se vám v životě dostalo a požádejte o další. Prohlubte své vztahy se svými rodinnými členy a věnujte se opravám i oslavám. Těšte se ze svého intimního života a zkoumejte mystérium lásky.

Blíženci

Více mluvte se svou rodinou a příbuznými. Pokud jste je dlouho neviděli, navštivte hlavně ty, o kterých víte, že si s nimi náramně rozumíte. Těšte se z již dobře rozvinutých vztahů a tyto vztahy zkuste ještě více prohloubit.

Rak

Nastal váš čas, ve kterém je dobré pořádně oslavit život. Pobývejte co nejčastěji v přírodě a rozjímejte na následujícím rokem, který pro vás teprve začíná. Zaměřte se především na vše, za co ve svém uplynulém roce můžete být vděční.

Lev

Probuďte v sobě všechny své tvůrčí síly, které ve vás spočívají. Malujte, pište básně, tančete, ale zatím nic zásadního ve svém zaměstnání nezačínejte. Věnujte se především své duši a otevřete se malým i velkým zázrakům života. Objevujte tajemství lásky.

Panna

Přestože máte velmi rozvinutého vnitřního kritika, zkuste ho dát stranou. Uvědomte si vše, co se vám v životě povedlo a oceňte se. Dovolte si prožít něco pro vás velmi příjemného. Může to být milování, dobré jídlo nebo společenská akce. Nastal čas si užívat.

Váhy

Navštěvujte krásná místa, společenské akce i lidi, které máte opravdu rádi. Napište báseň, namalujte obraz a probuďte v sobě umělkyni, která ve vás dřímá. V partnerství se zaměřte na prohlubování rozkoše a vzájemné harmonie.  

Štír

Za co jste ve svém životě opravdu nejvíc vděční? Napište aspoň deset věcí, které vás napadnou, a pak napište i ty, které se zatím ve vašem životě neuskutečnili. Zaměřte se na své fyzické tělo a milujte se s někým, před kým budete moci odhalit svou duši.

Střelec

Soustřeďte se na dobré vlastnosti vašich nejbližších. Vnášejte naději tam, kde sídlí pochybnost a podpořte nejen druhé, ale i sebe ve vašich životních snech. Oslavujte život, jak nejlépe dovedete a zároveň si občas udělejte chvíli jen pro tiché rozjímání.

Kozoroh

Naučte se být vůči druhým štědří. Čím více druhým dáte, tím více dostanete. Štědrost kultivuje duši a zároveň se tak můžete zbavit věcí, které stejně nepoužíváte. Otevřete se zázrakům života a pozorně sledujte různá znamení, kterými k vám život promlouvá.

Vodnář

Zaměřte se na své předky a zjistěte zvláštní souvislosti, které se mohou ve vaší rodině opakovat. Přišli jste pro to, abyste přinesli nejen své rodině, ale i celému světu něco nového. Zjistěte, v čem jste výjimeční a za všechny vaše dary životu vyjádřete vděčnost.

Ryby

Malujte, tancujte a radujte se ze všeho dobrého, co vám doposavad život přinesl. Uvědomte si, za co můžete být vděční a vše si zapište. Užívejte si radostí svého fyzického těla a milujte se s někým, koho ze srdce milujete. Ponořte se do tajů lásky a užívejte si života.

Čtěte dál