Váš týden podle hvězd: 22. 3. - 28. 3. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Slunce již dva dny prochází vaším znamením, a tak v sobě probuďte vášeň k životu. Nastal váš čas. Vrhněte se do všech činností, které vám dávají smysl a oslavujte život, jak nejlépe dovedete. Doporučuji se věnovat jak posilování, tak protahování.

Býk

Častěji choďte na procházky a navštěvujte přírodní místa, která jste ještě nenavštívili. Rozšiřte oblasti svých zájmů a ve svém intimním životě vyzkoušejte něco nového. Snažte se druhým víc přizpůsobit, ale zároveň si udržte sami sebe.

Blíženci

Rozviňte svou sebedůvěru a nebojte se před druhými ukázat v tom nejlepším světle. Dejte průchod svým mnohostranným talentům a více si věřte. Své dobré nápady uskutečňujte ihned, protože jinak jejich síla vyprchá.

Rak

Mějte odvahu vyjít ze své komfortní zóny. Zaměřte se na své potřeby a věnujte větší pozornost svým osobním zálibám. Vyzkoušejte jógu, která dodá pružnost nejen vašemu tělu, ale i mysli. Vytvořte si svou vlastní nástěnku vizí a buďte u toho co nejvíc kreativní.

Lev

Pusťte se do všech projektů, kterým byste se chtěli v blízké i daleké budoucnosti věnovat. Informujte druhé o vašich snech a nebojte se druhé iniciovat do vzájemné spolupráce. Jen si dávejte pozor na to, abyste svým nadšením druhé nepřeválcovali.

Panna

Pravidelně cvičte a snažte se najít ve svém životě rovnováhu mezi povinnostmi a vašimi osobními zájmy. Důvěřujte svým pozorovacím schopnostem, ale vyhýbejte se přílišnému pesimismu. Myšlenky mají velkou moc a je jen na vás, jakou kvalitu jim přiřadíte.

Váhy

Snažte se najít rovnováhu mezi vašimi osobními zájmy a potřebami vašich nejbližších. Máte cit pro rovnováhu, a tak se snažte najít střední cestu, která nakonec bude vyhovovat všem. Použijte své diplomatické schopnosti k šíření míru. 

Štír

Probuďte v sobě vášeň a jděte rozhodně za svými sny. Nezapomeňte však na plášť soucitu, který vám pomůže najít cesty, které vám pomohou se vyhnout zbytečným konfliktům s druhými. Věnujte se intenzivně svému duchovnímu životu a posilte víru ve vyšší dobro.

Střelec

Zaměřte se na sebe a pobývejte častěji ve volné přírodě. Naučte se nový jazyk nebo začněte zajímavý projekt. Otevřete se novým možnostem, ale zároveň buďte věrní svým dlouhodobým záměrům. Udržte si svůj pověstný optimismus a hodně se smějte.

Kozoroh

Vrhněte se do něčeho nového, protože s jarem přichází i více energie. Stůjte si za svým, ale nebuďte příliš tvrdohlaví. Zkoumejte nové možnosti a nebojte se své názory s druhými otevřeně konfrontovat. Častěji se protahujte a věnujte se pravidelným procházkám.

Vodnář

Uvědomte si, co pro vás doopravdy znamená osobní svoboda a něco pro sebe v tomto ohledu udělejte. Opřete se do nového koníčku, seznamujte se s novými lidmi a využijte nových technologií k dobrým účelům.

Ryby

Více svým názorům důvěřujte a stůjte si za nimi. Nebojte se s druhými konfrontovat a hlídejte si své hranice. Zaměřte se na své osobní potřeby a hlouběji je prozkoumejte. Dělejte to, co vás baví nejvíc a obohaťte tím své nejbližší.     

Čtěte dál