Váš týden podle hvězd: 22. - 29. dubna 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech?

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Vrhněte se odvážně do všech praktických výzev života. Buďte originální a nebojte se nových přístupů, jak ve financích, tak v přístupu ke své práci. Vyzkoušejte nějaký nový pohybový koníček a nechte si poradit od expertů.

Býci

Oslavujte život, neboť začíná váš nový osobní rok nebo se na své oslavy pořádně připravte. Osvoboďte se od starých přístupů a ve své práci se více zaměřte na inovace. Nebojte se nových technologií, které vám mohou ulehčit mnoho energie i času.

Blíženci

Více se uzemněte, a pokud se někteří z vás zamotali do dluhů, nechte si poradit od lidí, kterým důvěřujete, a jsou ve finančních záležitostech odborníky. Svým úžasným myšlenkám dejte pevný základ. Více si užívejte radostí života a posilte své tělo.

Raci

Přestože převážná většina z vás miluje klid a domácí pohodu, vyzkoušejte tento týden něco nového. Navštivte krásy přírody, kde jste ještě nikdy nebyli a věnujte se péči o svou citlivou duši. Naučte se něco nového o aromaterapii nebo změňte svůj interiér.

Lvi

Dávejte si pozor na impulsivitu. Někteří z vás mohou být rozčarovaní z protahování určitých záležitostí a můžete chtít radikálně měnit svůj život. Kupte si raději něco nového na sebe a jděte na nějaký večírek, který bude plný neznámých lidí. Možná, že vás někdo zaujme.

Panny

Užívejte si probouzejících sil přírody a věnujte se s větší intenzitou svému zdraví a fyzickému cvičení. Nepracujte příliš a zkuste se otevřít novým pracovním metodám, které vám mohou ušetřit spoustu času. Pravidelně relaxujte a navštivte nového fyzioterapeuta.

Váhy

Více se zaměřte na své smysly a zkuste být v milostných záležitostech svého partnera něčím neotřelým překvapit. Užívejte si své krásy a kupte si nějaké nové šaty nebo šperky. Co se týká umění, vyzkoušejte něco rukodělného.

Štíři

Někteří z vás se ocitli v polovině svého osobního roku, a tak vás čeká test vašich dlouhodobých záměrů. Někteří lidé vás mohou nemile překvapit, a tak se obrňte nadhledem a trpělivostí. V sexuální oblasti buďte inovativní a prozkoumejte nové možnosti vyžití.

Střelci

Mnoho z vás v sobě nosí rozvinutou vnitřní učitelku, a tak nastal váš čas. Pokud budete požádáni o radu, pomozte druhým, jak nejlépe dovedete. Sami se stále vzdělávejte a naučte se novým způsobům získávání finančních prostředků. Vyzkoušejte nový druh cvičení.

Kozorozi

Pobývejte často sami v přírodě a přemýšlejte o inovacích ve vašich projektech nebo v zaměstnání. Nebojte se nových přístupů, protože doba tomu přeje. Pokud máte problémy s páteří nebo klouby, navštivte nějakého dobrého fyzioterapeuta nebo maséra.

Vodnáři

Nevzdávejte své vize a rozhodně se vyvarujte přílišné impulsivnosti. Často vidíte mnohem dál, než běžná většina lidí, a tak si počkejte, až vaše myšlenky budou pro druhé pochopitelné. S finančními záležitostmi si nechte pomoc od odborníků.

Ryby

Otevřete se léčivým silám přírody a ponořte se více do svého těla. Věnujte se milostným záležitostem a vyzkoušejte něco nového. Cvičte pravidelně jógu a vyzkoušejte novou praxi, která vás již dlouhodobě láká. Ve finančních záležitostech důvěřujte své intuici.

Čtěte dál