Váš týden podle hvězd: 22. 2. - 28. 2. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Věnujte svou pozornost svému duchovnímu růstu. Zajděte za někým, komu důvěřujete a jehož si vážíte za jeho přirozenou moudrost. Častěji sportujte ve volné přírodě a prohlubte vaše osobní vztahy. Snažte se svého miláčka nebo své nejbližší něčím překvapit. 

Býk

Pobývejte častěji v přírodě a přemýšlejte o důležitých aspektech vašeho života. Aktualizujte svou životní vizi tak, aby vyhovovala momentálním podmínkám. Od svých ideálů však neustupujte a naučte se více důvěřovat životu, že se vše v dobré obrátí.

Blíženci

Najděte si dobrého učitele v oblastech, které vás momentálně nejvíce zajímají. Ve všech ohledech jděte více do hloubky a snažte se tento týden vypínat svůj vnitřní dialog. Důvěřujte více své intuici a snažte se podle ní i řídit.

Rak

Nesnažte se vše zvládat sami. Nechte si poradit od starších nebo od lidí, které považujete v jejich oboru za kapacity. Pobývejte často v přírodě a na chvilku si odpočiňte. Už na nic nečekejte a začněte uskutečňovat své sny. Nastává pro vás velmi příznivý měsíc.

Lev

Nechte život, ať vás překvapí. Na chvilku ustupte stranou a více odpočívejte. Zapisujte si pravidelně své sny a snažte se jim sami porozumět nebo je rozebírejte s lidmi, kteří je rádi vykládají. Ve své tvůrčí činnosti se otevřete novému. Je vhodný čas uskutečňovat své sny.

Panna

Máte-li svého oblíbeného učitele nebo léčitele, nastal vhodný čas ho navštívit. Opřete se do uskutečňování svých vizí a nenechte se ničím ani nikým odradit. Sílu čerpejte z přírody, ve které můžete nacházet odpovědi na ty nejnáročnější pracovní i životní výzvy.

Váhy

Vneste do vašeho partnerského života více romantiky i hlubšího smyslu. Máte-li ve svém současném vztahu problémy, mějte odvahu je řešit s odborníky, kteří mohou vaši situaci vidět nezaujatě. Pokud je vše v harmonii, i tak se snažte svůj vztah oživit něčím novým.

Štír

Zaměřte se tento týden na prohloubení své osobní životní vize. Pobývejte častěji v přírodě a choďte se radit s lidmi, kterým v tomto ohledu důvěřujete. Ve své práci se snažte podrobněji definovat své dlouhodobé cíle.

Střelec

Popřemýšlejte nad tím, co byste druhým nebo světu chtěli předat. Nosíte v sobě přirozenou moudrost, po které je zřejmě poptávka. Sami se učte od přirozených autorit, a pokud budou ze zahraničí, tím lépe. Zvyšte laťku a žádejte od života více.

Kozoroh

Zintenzivněte procházky přírodou a přemýšlejte o své duši. Investujte do svého osobního rozvoje a zároveň se vrhněte naplno do svých pracovních úkolů a výzev. V důležitých otázkách se poraďte se svými sny, které mohou být přesnější než váš rozum.

Vodnář

Obklopte se duchovně spřízněnými lidmi a již na nic nečekejte. Vkročte do nových začátků velkolepě a rozhodně se nedržte zpátky. Požádejte vesmír o pomoc, která vždy v pravý čas přijde. Důvěřujte své schopnosti utvářet to, co tu ještě není.

Ryby

Užijte si následující měsíc, který patří vám. Buďte životu vděční za všechny malé i velké zázraky, kterých se vám dostalo a snažte se popsat vizi na příští rok. Zajděte za svou oblíbenou vědmou nebo poradcem, kterému důvěřujete a připravte se na nový kvantový skok.    

Čtěte dál