Váš týden podle hvězd: 22. 11. – 28. 11. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Udržujte si radostnou mysl a pozitivní energii. Můžete toho hodně zvládnout, ale je nutné se nenechat strhnout obavami a strachy lidí kolem vás. Investujte do svého duchovního vývoje, abyste svému životu dali hlubší smysl.

Býk

Zamyslete se nad tím, v čem spočívají dary vašich předků. Objevte v sobě skryté talenty, které vám tu zanechali. V každém okamžiku se zaměřujte na to dobré a buďte štědří. Nejdříve však obdarujte sami sebe. Více si užívejte života, nezávisle na okolí.

Blíženci

Přestaňte o sobě pochybovat a rozviňte svou „vnitřní učitelku“. Předávejte druhým užitečné informace, protože jste studnicemi poznání. Utište svůj vnitřní dialog a naučte se více důvěřovat životu. Své dobré nápady ihned realizujte.

Rak

Překonejte veškerý stud a ukažte světu, co se ve vás skrývá. Opřete se o moudrost i ochranu svých předků, se kterými jste spjatí ze všech znamení nejvíce. Odhalte silné příběhy, které vám předcházely, a vneste do své rodiny více radosti a sounáležitosti.

Lev

Můžete pocítit velký příval energie, který nasměrujte pro vás nejlepším směrem. Podělte se o svou moudrost s ostatními a posilte jejich sebevědomí v době, kdy je to nejvíce potřeba. Mějte odvahu jít za svými sny, ale své síly si dobře rozložte.

Panna

Vneste do svého života více radosti a na chvilku nerozvíjejte debaty se svým vnitřním kritikem. Nesnažte se mít všechny věci zcela pod kontrolou, protože to svým způsobem není ani možné. Začněte se učit nějakou novou dovednost, která vás bude bavit.

Váhy

Více se setkávejte se svými přáteli a vyhledávejte přítomnost moudrých učitelů. Zkoumejte různá stanoviska, aniž byste je hodnotili jako dobrá, nebo špatná. Dárky ke Štědrému dni doporučuji, vzhledem k vaší rozvážnosti, řešit už nyní.

Štír

Zkuste si pravidelně vést deník vděčnosti. Na první stránce děkujte za vše, co se vám během dne stalo dobrého, a na druhou stránku pište vše, za co chcete být vděční v budoucnosti. Vše zkuste psát v přítomném čase, aby byla manifestace co nejrychlejší.

Střelec

Začíná váš čas, a tak ho začněte ve velkém stylu. Zhodnoťte svůj poslední rok a poučte se ze všech zkušeností, kterými jste si prošli. Poraďte se o dalších životních krocích s lidmi, jejichž moudrosti si vážíte, a pak již neztrácejte drahocenný čas. Oslavujte život, jak nejlépe dovedete.

Kozoroh

Čím více dáte, tím více dostanete. Pokud budete trénovat štědrost bez vypočítavosti, život vás obdaruje mnohem většími zázraky, než si dokážete představit. Nezapomínejte však ani na sebe. Překonejte hranice svého rozumu a naučte se důvěřovat.

Vodnář

Vytvářejte nové sítě lidí a kontaktů, kteří smýšlejí podobně jako vy. Vzájemně se podporujte a pomáhejte si všemi možnými způsoby, kterými jste schopní. Ve více lidech se toho více zvládne, a právě tuhle životní moudrost máte uvést do dokonalosti.

Ryby

Buďte vděční za vše, čeho se vám v životě dostalo, a zkuste si vzpomenout na své předky, kteří nejčastěji navštěvují vaše sny. Mají pro vás důležité poselství týkající se vašeho vlastního životního příběhu. Vneste do svého rodinného systému více víry a lásky.    

Čtěte dál