Váš týden podle hvězd: 21.10. - 27.10. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Jděte za svou vášní. Využijte všech možností, které se vám nabízí a vyhýbejte se své proslulé tvrdohlavosti. Buďte přizpůsobivější a možná se vám otevřou v mnoha ohledech nové dveře. Probuďte vášeň svého těla a vyzkoušejte v sexu něco nového.  

Býci

Zaměřte se na své fyzické tělo a věnujte se intenzivněji józe nebo protahovacím cvičením. Zamyslete se nad tím, jestli v některých ohledech nejste příliš dogmatičtí a aktivněji jděte za svými cíli. Vyhýbejte se nejasným a manipulativním lidem.

Blíženci

Posilte své sebevědomí. Jste v mnoha směrech talentovaní a vaše všestrannost je vaší velkou silou. Naučte se zaměřit na jednu věc a vnímejte ji jako kmen velkého košatého stromu. Tato jedna věc vám dodá sílu a sebedůvěru ve všech ostatních aktivitách.

Raci

Ponořte se do všech změn, po kterých v nitru dlouhodobě toužíte. Nebojte se vyjít ze svého bodu bezpečí, přestože je to pro vás občas velmi těžké. Chopte se všech příležitostí, které se vám nabízí. Nečekejte na nic dokonalého, ale tuto dokonalost si sami vytvořte.

Lvi

Jděte za svou vášní a inspirujte druhé svými názory, projekty nebo jen tím, čemu se zrovna věnujete. Vyhýbejte se nejasnostem a lidem, kteří nejednají přímo. Žijte svou momentální vášní a některé lidi si neberte osobně. Buďte aktivní a zároveň věrní své pravdě.

Panny

Rádi pracujete a jste velmi sebekritičtí. Nastal čas, abyste posílili své sebevědomí i své fyzické tělo. Pravidelně posilujte nebo se věnujte nějakému sportu. Střídejte práci i odpočinek, tak abyste byli dlouhodobě výkonnější. Ujměte se vedení a ukažte, co ve vás je.

Váhy

Zamyslete se nad svými partnerskými, rodinnými i pracovními vztahy. Pokud jste ze svých společenských kontaktů příliš unaveni, naučte se být více sami se sebou. Na druhou stranu, pokud někteří z vás jsou dlouho sami, měli byste vyrazit do společnosti.

Štíři

Žijte svou vášní jak ve svém zaměstnání, tak ve svém intimním životě. Většina z vás má silné sexuální potřeby a ne každý vám v tomto ohledu musí stačit. Najděte způsob, jak oživit svůj sexuální život s partnerem tak, abyste tyto aktivity nevyhledávali někde jinde.

Střelci

Věnujte se svému duchovnímu životu s větší intenzitou, ale zároveň neopomíjejte jiné oblasti svého života. Dovolte si cestovat, ale hlídejte si rovněž svou peněženku. Naučte se nacházet střední cesty a využijte všech momentálních příležitostí a učiňte z nich něco většího.

Kozorozi

Nebuďte příliš tvrdohlaví a nepřehánějte to s prací. Probuďte své sexuální kanály a víc si užívejte života. Ve svých vztazích se vyhýbejte přílišné úslužnosti a dogmatickým názorům. Buďte flexibilnější a pravidelně protahujte své fyzické tělo.

Vodnáři

Zaměřte se na lidi, kteří vám mohou nějakým způsobem pomoci uskutečnit vaše pokrokové vize. Vybírejte moudře, protože z dlouhodobého hlediska je nejdůležitější vaše vzájemné porozumění. Někdy méně znamená více.

Ryby

Nastal jedinečný čas, ve kterém se můžete přiblížit vašemu životnímu snu. Udělejte vše pro to, aby lidé znali vaše myšlenky, názory a postoje. Rádi druhým sloužíte, ale v tomto týdnu všem ukažte svou sílu, která pochází z vyšších světů.

Čtěte dál