Váš týden podle hvězd: 21. 9. - 27. 9. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Popřemýšlejte o svém partnerském vztahu, a jak byste do něj mohli vnést více vášně a zábavy. V sexu vyzkoušejte něco nového a více experimentujte. Respektujte však i potřeby vašeho partnera.   

Býk

Přestože míváte ve svých financích jasno, poraďte se s odborníky. Svět se mění a s ním i ekonomická situace. Pokud se nebudete bát inovací, můžete na všem hodně vydělat. Neriskujte málo ani příliš.  

Blíženci

Najděte si dobrého učitele na oblast, které se momentálně nejvíc věnujete, což se u většiny z vás může z minuty na minutu měnit. To vám může pomoci nejen u něčeho déle vytrvat, ale i zároveň ušetříte spoustu času. Hledejte ve všem „chytrá“ řešení.

Rak

Víte toho mnohem více, než druzí vůbec tuší, a tak nastal čas, podělit se o svou moudrost se svými nejbližšími. Zvláště tehdy, kdy si všimnete, že někdo z rodiny nebo blízkých přátel potřebuje podporu. Překonejte v sobě stud a ukažte druhým svou krásu.

Lev

Hrajte si, tvořte a učte se novým dovednostem. Buďte jako děti a bavte své okolí, jak to umíte jenom vy. Vnášejte jas a naději do chmur vašich blízkých a dodejte jim kus ze své sebedůvěry. Obklopte se lidmi, které máte rádi a laskavě je veďte k lepším zítřkům.

Panna

Zapomeňte na chvilku na práci a vyhledejte dobrou společnost vašich přátel. Nebo se naučte novou dovednost či řemeslo. Více si o svých zájmech s druhými povídejte a nekriticky pozorujte odlišná stanoviska. Hledejte inspiraci ve všem, co se kolem vás děje.

Váhy

Navštěvujte různé semináře a přednášky na témata, která vás nejvíce zajímají. Mnoho z vás bude tento týden slavit narozeniny, a tak se připravte na váš osobní nový rok. Obklopte se dobrou společností lidí a těšte se z kouzelných barev přírody kolem vás.

Štír

Pokud se trápíte ve vztazích, nechte si poradit od odborníků nebo si aspoň vyslechněte jejich rady. V opačném případě se vrhněte do objevování dalších tajů vaší sexuality, která zřejmě nemá konce.  

Střelec

Zajděte s kamarádkou na nějakou zajímavou přednášku nebo zorganizujte setkání na témata, ve kterých vynikáte. Nebojte se druhé poučit, a to zvláště tehdy, kdy budete o radu požádáni. V opačném případě buďte trpělivější a čekejte na vhodný okamžik.

Kozoroh

Zaměřte se na kvalitu vašich pracovních i partnerských vztahů. Nepracujete příliš? Naučte se více mluvit o svých potřebách a zároveň naslouchejte potřebám svých nejbližších. Překvapte svého partnera nebo děti nečekaným dárkem.

Vodnář

Podělte se s druhými o své revoluční nápady a myšlenky, které byste mohli realizovat jak v práci, tak v partnerství. Zkuste je ihned realizovat v praxi a dejte druhým potřebný prostor, aby vše plně pochopili. Buďte trpěliví, neboť váš čas pomalu přichází.

Ryby

Zamyslete se nad tím, zda v sobě nenosíte dar, jehož spojením s vašimi bohatými životními zkušenostmi můžete pomoci lidem kolem sebe. Dávejte si však pozor na to, abyste se nedostali do větší nerovnováhy mezi dáváním a přijímáním. Naučte se ve svém životě i přijímat.   

Čtěte dál