Váš týden podle hvězd: 21. 6. – 27. 6. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Přichází léto, tak jeho příchod patřičně oslavte. Síly přírody jsou v největším rozkvětu, rozhodněte se proto objevovat místa, na kterých jste ještě nebyli. Investujte do sebe a pořiďte si něco, co vás učiní ještě krásnějšími.

Býk

Životní tempo by se mělo zpomalit, což většině z vás může vyhovovat. Zaměřte se na svůj domov, rodinu a přírodu. V druhé polovině týdne se vyplatí bez obav nakupovat nové věci, z toho důvodu si pořiďte něco, o čem jste již dlouho přemýšleli.

Blíženci

Na jednu stranu bude méně zmatků, na druhou se mohou objevit témata, která probudí silnější emoce, což se vám nemusí zamlouvat. Kupte si nějakou dobrou psychologickou knihu a více komunikujte se svými rodinnými příslušníky.

Rak

Nastává váš čas, proto oslavujte život, jak nejlépe dovedete. Jelikož jsou síly přírody v rozkvětu, travte více času na místech, která jsou krásná a vám dobře známá. Nebojte se objevovat i místa nová. Nechte se opečovávat a investujte do svého duchovního rozvoje.

Lev

Je skvělý čas pro jednání všeho druhu. Nevyhýbejte se svým pocitům a mějte trpělivost se svou rodinou. Každý má své vlastní tempo a vy umíte druhé motivovat a inspirovat už jen tím, že se něčím zabýváte. Věřte více své intuici a rozvíjejte ji.

Panna

Zaměřte se na svůj domov a rodinu. Uklízení bylo vhodné v minulém měsíci, tentokrát se můžete pustit do všeho nového, po čem už nějakou dobu prahnete. Zpomalte a dovolte si více oslavovat jak příchod léta, tak sami sebe. Členy své rodiny méně kritizujte.

Váhy

Zamyslete se tento týden nad všemi důležitými partnerskými a rodinnými vztahy, kterými jste dosud prošli. Při rozhodování zkuste vypnout hlavu. Jednejte ze srdce a rozhodněji. Nebojte se před rodinnými příslušníky mluvit více o svých potřebách.

Štír

Začíná skvělý týden, který bude zároveň nabitý energií, protože ve čtvrtek nastává úplněk. Chraňte si své soukromí, ale na druhou stranu respektujte i soukromí druhých. Zkuste si více uvědomit vliv, který k vám přichází od vašich předků. V čem spočívá jejich síla?

Střelec

Zvláště v druhé polovině týdne se již nemusíte ani trošku držet zpátky. Odhodlaně jděte za svými cíli, ale zkuste najít i kompromis s vaší rodinou nebo blízkým okolím. Někdy méně znamená více. Nikam nespěchejte a užívejte si příjemných chvil života.

Kozoroh

Jste uprostřed své roční hrdinské cesty životem. Připomeňte si své dlouhodobé cíle i své citové potřeby. Přestože se mnoho z vás cítí povoláno k velkým životním výzvám, nezapomeňte se radovat. Pobývejte častěji v přírodě, která má na vás velmi blahodárný vliv.

Vodnář

Investujte svou pozornost a energii do svého bydlení a rodiny. Uspořádejte nějakou slavnost nebo si pořiďte do bytu něco netradičního, co upoutá pozornost okolí. Navštěvujte nová přírodní místa a překvapte něčím hezkým členy své rodiny.

Ryby

Nastává čas, kdy se vám může značně ulevit, ale výraznější změnu zřejmě pocítíte až koncem týdne. Nevstupujte zatím do žádných rozepří a čekejte na vhodnější okamžik pro harmonii se svou rodinou. Všechny sny, ve kterých budou vaši předci nebo potomci, si zaznamenejte. Pracujte na své intuici a více jí důvěřujte.            

Čtěte dál