Váš týden podle hvězd: 21. 12. - 27. 12. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Naučte se odpočívat. Nastává čas svátků, a tak aspoň na chvilku vypněte. Dávejte si pozor na unáhlená slova, protože ty nejdou vrátit. Zamyslete se nad svou budoucností a lidmi, se kterými budete chtít tvořit svůj nový svět.  

Býk

Užijte si pohody a klidu. Nechte starosti za sebou a vězte, že začíná nová doba, plná nových dobrodružství. Obvykle máte raději ticho a hudbu, ale naučte se s druhými i více mluvit pomocí slov. Své blízké můžete příjemně překvapit.

Blíženci

Použijte moc svého slova, abyste svým nejbližším vnesli do života více harmonie. Vyhýbejte se katastrofickým scénářům a naučte se o sobě nepochybovat. Jste lidé mnoha talentů, a tak najděte něco, co byste mohli dělat opravdu dlouhodobě.

Rak

Mnoho z vás žije jen pro svou rodinu a vánoční svátky jsou velkou příležitostí vidět opět všechny nebo většinu pohromadě. Utěšte smutné a pečujte o své milované tak, jak to umíte jenom vy. Vyhýbejte se obviňování i roli oběti.

Lev

Zastavte se a odpočiňte si. Nastal čas si užít konec tohoto bláznivého roku. Pomalu začíná nová éra, která s sebou nese mnoho příležitostí. Zamyslete se nad tím, s kým byste rádi spojili své síly. Užijte si společnost svých nejbližších a rozveselte je.

Panna

Nenechte se vtáhnout do neustálé činnosti a uklízení. Jednoduše se zastavte a v tichu přijímejte dary vnější i ty vnitřní. Přestože máte na všechno nějaký názor, vyhýbejte se přílišné kritičnosti, která může vaše blízké zbytečně odradit. Naučte se druhé oceňovat.

Váhy

Zřejmě vás čeká mnoho práce. Potřebujete harmonii a mnoho lidí prošlo a prochází velkými životními změnami, které mohou vyvolat impulsivní chování a slova. Naučte se nebrat věci osobně a vnášejte mír do všeho, kam zaměříte svou pozornost.

Štír

Čas vánočních svátků v sobě nese něco mystického. Ponořte se hluboko do svého nitra a rozhodněte se podpořit druhé v jejich největší temnotě a bezradnosti. Mohou k vám přijít myšlenky, které mohou změnit život nejen vám.  

Střelec

Již z kraje tohoto týdne můžete v sobě pocítit velké vnitřní změny. Uchovejte si svůj typický optimismus a zaměřujte se vytrvale na to dobré. Užívejte si vánoční atmosféry a hledejte moudrost, kterou tento čas nabízí.

Kozoroh

Nastal váš čas a mnoho z vás bude slavit narozeniny. Den začíná opět nabírat na síle, a to něco vypovídá i o vaší povaze. Dokážete vyřešit jakýkoliv problém. Jen si dávejte pozor na to, abyste na sebe nevzali více, než vám patří.

Vodnář

Obklopte se nejen svou rodinou, ale i přáteli, kteří jsou pro vás tak důležití. Popřemýšlejte o lidech, se kterými můžete uskutečňovat vaše nejodvážnější sny. Nastává vaše éra, a tak se na dvacet následujících let jen tak nezastavíte. Připravte se na velké začátky.

Ryby

Ponořte se do svého nitra a otevřete své srdce vašim nejbližším. Mnoho lidí vás bude potřebovat, protože máte schopnost vnímat neuchopitelné. Bedlivě sledujte své sny, protože mohou přijít dary mnohem cennější než ty hmotné.            

Čtěte dál