Váš týden podle hvězd: 20.5. - 26. 5. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Otevřete se novým myšlenkám a kontaktům. Buďte flexibilní a získávejte nové informace a sledujte různé znamení. Učte se komunikovat jasně, ale i trochu diplomaticky. Nedělejte si zbytečné nepřátele.

Býci

Naučte se více přizpůsobit měnícím se okolnostem, myšlenkám a lidem. Nestraňte se, ale naopak se zkuste více otevřít i myšlenkám, které zatím nechápete. Důvěřujte, prověřujte a zkoušejte všechno možné. Jediné, co je jisté, je změna.

Blíženci

Nastal váš čas, a tak oslavujte co nejvíc, to jde. Zajděte ke svému oblíbenému astrologovi nebo poradci a připravte se na nový start. Obtelefonujte své známé a zorganizujte oslavu svých narozenin a pozvěte i známé svých známých. Otevřete se radosti ze života.

Raci

Možná zaregistrujete určité změny ve vtazích mezi vašimi příbuznými nebo ve vaší rodině. Některé vztahy mohou zcela změnit svou podstatu, a tak se zaměřte především na ty, co vás dlouhodobě trápí. Napište dopis někomu z minulosti a nebuďte příliš tvrdohlaví.

Lvi

Buďte myšlenkově tvůrčí. Napište knihu nebo povídku a podělte se svou kreativitou s ostatními. Nelpěte na minulosti, a pokud to někde nepoplyne, určitě to půjde někde jinde. Reagujte rychle a spontánně a úspěch bude na dosah.

Panny

Zaměřte se dnes především na své kolegiální vztahy. Mohou se měnit poměry ve vašem zaměstnání, a tak si důvěřujte, protože vaše schopnosti zdaleka převyšují průměr. Nedejte prostor svému vnitřnímu kritikovi, který vás může okrást o spoustu příležitostí.

Váhy

Možná zaznamenáte změny ve svých vztazích, a tak se hned nezalekněte, pokud tato změna se vám nebude zdát příznivá. Je to jen znamení toho, že se můžete setkat s někým novým nebo dát prostor lidem, které již dlouho chcete poznat. Buďte aktivnější.

Štíři

Změňte všechny myšlenky, které vám nepřinášejí nic dobrého. Především se vyhněte posuzování druhých lidí, protože to je jen ztráta energie, přestože vidíte pod povrch věcí. V sexuální oblasti zkuste něco nového a ke svým bližním buďte více otevření.

Střelci

Studujte, nadále cestujte a potkávejte se s cizinci nebo cizími lidmi. Naučte se nový jazyk, který vám dá ještě větší svobodu projevu. Pokud někoho učíte ať profesionálně nebo v osobním životě, vyzkoušejte nové metody nebo zcela změňte obor, který je vám momentálně blíž.

Kozorozi

Pro vás může být tento týden velkou výzvou, protože svět je velkém pohybu, což není nic, co by vás extra bavilo. Buďte pružnější a procvičujte svou mysl. Naučte se novým dovednostem, abyste ve své profesi měli ještě větší vliv.

Vodnáři

Stále rozšiřujte okruh svých přátel a seznamujte se záměrně s lidmi, kteří vidí svět zcela odlišným způsobem, než vy. Inspirujte se novinkami v oblasti vědy, technologie nebo psychologie. Sledujte neviditelnou energii, přítomnou za všemi vztahy a dejte průchod své originalitě i novým poznatkům a podělte se s nimi s ostatními.

Ryby

Pokud se dlouho věnujete určitému umění nebo duchovní praxi či léčení, vyzkoušejte něco nového. Zjistěte si nejdřív potřebné informace, popřípadě si nechte poradit od vašich přátel nebo zcela nových lidí. Nelpěte na osvědčeném a vyzkoušejte nové způsoby propojování se se zdrojem.

Čtěte dál