Váš týden podle hvězd: 20.1. - 26.1. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Je to čas, ve kterém je dobré se zaměřit na své přátele. Posilte své stávající vztahy a vytvořte si takovou síť lidí, ve které se bude cítit spokojeni. Lidem, kteří jsou příliš komplikovaní, dejte víc prostoru a těm novým, co do vašeho života přicházejí, vítejte.  

Býci

Věnujte větší pozornost svým snům. Mohou vám poradit v řešení vašich každodenních problémů. Nepodceňujte jejich symbolický význam a naučte se je interpretovat. Pobývejte častěji v přírodě a naslouchejte její tiché moudrosti. Více se zaměřte na své přátele.

Blíženci

Pobývejte více ve společnosti svých starých i nových přátel. Vytvořte si podpůrnou skupinu lidí, kde bude převládat pocit sounáležitosti. Zaměřte se především na kvalitu svých kontaktů, ne na jejich kvantitu.

Raci

Pozvěte k sobě domů svého starého přítele nebo přítelkyni. Udělejte pro svůj byt něco nového a uvidíte, jak se vám zlepší nálada. Požádejte přátele o pomoc a užívejte si společných chvil. Často se procházejte a darujte druhým věci, které nepoužíváte.

Lvi

Zaměřte se na společenský život a sledujte lidi, se kterými byste mohli do budoucna vytvořit něco výjimečného. Zbavte se všech předchozích předsudků, protože tento rok se lidé mohou zcela změnit. Následujte své pocity a prohlubujte své již dobré vztahy.

Panny

Vyzkoušejte jógu nebo nějaké cvičení ve skupině. Spojte příjemné s užitečným a věnujte se svým koníčkům v příjemné společnosti podobně smýšlejících lidí. Možná potkáte nejen nové přátele, ale i kolegy, se kterými budete moci rozjet nové projekty.

Váhy

Příliš neváhejte a zavolejte lidem, na které v duchu často myslíte. Nečekejte, že se ozvou sami, protože doba je příliš hektická a lidé mají příliš málo času. Nebuďte v tomto ohledu pasivní, protože vytváření harmonických vztahů je vaše doména.

Štíři

Důvěřujte své pocitové intuici. Sledujte zajímavé změny ve vztazích a osudech lidí, kolem vás. Příliš se neuzavírejte, protože máte šanci potkat nejen skvělé, ale i hluboké lidi. Respektujte však své nitro. Váš vnitřní hlas je často zcela neomylný.

Střelci

Ukažte se druhým v plné své krásy. Choďte na různé společenské akce a seznamujte se zajímavými lidmi. Posilte ty přátelské vztahy, na kterých vám záleží a vzpomeňte si i na ty, kteří jsou daleko od vaší domoviny.

Kozorozi

Hlavně se neuzavírejte před druhými lidmi. Naopak zesilte své kontakty a sledujte, s kým by se vyplatilo prohlubovat vaše pracovní i přátelské vztahy. Možná nastal čas rozšířit váš okruh přátel aspoň o jednoho nového jedince.

Vodnáři

Nastal váš čas, a tak oslavujte, organizujte společenské akce a užívejte života. Zamyslete se nad svým příštím rokem a již teď vnímejte změny v osudech vašich stávajících přátel. Vytvořte si roční nástěnku svých osobních přání a prožívejte vděčnost za jejich splnění.

Ryby

Více pracujte se svými sny, které vám mohou pomoci vyléčit určité vztahy s vašim přáteli nebo kolegy v práci. Hledejte v noci řešení, která budete moci během dne konkrétně vyzkoušet. Vytvořte si svou vlastní „snovou laboratoř“ a rozviňte tak své tvůrčí síly.

Čtěte dál