Váš týden podle hvězd: 20. 9. – 26. 9. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nastal čas si ve vašem pracovním životě stanovit vyšší cíle. Zkuste si znovu připomenout své nejideálnější povolání, kterému byste se ve svém životě chtěli naplno věnovat. Nevyhýbejte se řešením různých detailů, ale zároveň neztraťte širší rozhled.

Býk

Zamyslete se nad svým intimním životem a zkuste ho o trošku vylepšit nebo obohatit. Máte rádi požitky, ale to největší naplnění spočívá v propojenosti potřeb vašeho těla i duše. Neopomíjejte ani jedno ani druhé a ukažte se v plné své kráse.

Blíženci

Zamyslete se tento týden nad tím, v čem byste ve svém životě chtěli opravdu vyniknout. Máte mnohostranné talenty, ale pokud se budete snažit chytit dva zajíce najednou, možná nechytnete ani jednoho. Pracujte na svém sebevědomí a očekávejte od života více.

Rak

Zrekapitulujte si všechny důležité vztahy, kterými jste ve svém životě prošli, a poučte se z nich. Obklopte se jen těmi lidmi, kteří si vás váží a vy se cítíte v jejich přítomnosti skvěle. Vyrazte do společnosti a opusťte svou komfortní zónu.

Lev

Roztáhněte svá křídla a definujte si vyšší cíle ve svém stávajícím zaměstnání. Může se stát vaše momentální povolání i vaším posláním? Následující měsíc si vytvořte přehled všech příležitostí, které se vám momentálně nabízejí a mohou vás přiblížit k vašim snům.

Panna

Zaměřte se na své nejdůležitější vztahy, a to jak v rodině, tak ve vašem stávajícím zaměstnání. Dovolte si být totálně úspěšnými a snažte se s druhými více sdílet své inovativní myšlenky a nápady. V žádném případě se nepodceňujte a buďte odvážní.

Váhy

Začíná podzim a mnoho z vás začne slavit narozeniny. Zrekapitulujte si předchozí rok a uvědomte si hlubší smysl svého životního příběhu. Uvědomte si své niterné potřeby a v žádném případě je nepotlačuje. Nastává váš čas projevit a šířit krásu, kterou v sobě nosíte.

Štír

Snažte se tento týden vidět ve všem to dobré. Uvědomte si, že každý lidský stín v sobě obsahuje potenciál světla. Vytvářejte si nové pozitivní návyky a obklopte se lidmi, kteří ve vás probouzejí to nejlepší. Modlete se za štěstí své i svých nejbližších.

Střelec

Zapište si všechny své prorocké vhledy a myšlenky, které vám přijdou do hlavy. Podívejte se do všech tří časů, jimiž jsou minulost, přítomnost a budoucnost, a najděte tajuplnou niť osudu, pomocí které můžete utkat nový sen.

Kozoroh

Kupte si něco hezkého. Dejte najevo druhým svůj šarm a oceňte sami sebe a nespoléhejte v tomto ohledu příliš na druhé, protože každý má své práce dost. Nastavte svým nejbližším zdravé hranice, které budou nakonec vyhovovat všem.

Vodnář

Pořiďte si na sebe něco zcela originálního. Navštěvujte různé, vámi oblíbené společenské akce, kde budete moci potkat zajímavé lidi. Neztrácejte příliš času s těmi, kteří nerozumí vašim myšlenkám, ale raději se zaměřte na ty, se kterými můžete začít něco tvořit.

Ryby

Překvapte svého partnera nečekaným dárkem nebo jiným překvapením. Neobětujte se ve svých nejbližších vztazích příliš, protože zákon rovnováhy je v tomto ohledu nelítostný. Obklopte se lidmi, kteří vám rozumí beze slov a s nimiž cítíte silné duchovní pouto.    

Čtěte dál