Váš týden podle hvězd: 20. 7. - 26. 7. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Buďte sami sebou a věnujte se všemu novému, co vás jen trochu baví. Kupte si nějaký hezký šperk, šaty nebo knihu, a dejte na odiv svůj šarm. Pokud po něčem už dlouho toužíte, projevte odvahu i vytrvalost. Nastal čas činů.

Býk

Přestože máte rádi pohodu a klid, nevyhýbejte se tomu, co je nutné. Pokud vám některé vztahy nevyhovují, nebojte si s dotyčnými lidmi promluvit a začít zcela na nové úrovni nebo si dát svobodu. Posilte svou vůli a v žádném případě neustupujte.

Blíženci

Zaměřte se na kvalitu svých myšlenek a pokud o sobě příliš často pochybujete, buďte rozhodnější a posilte svou sebedůvěru. Denně si zkuste zapisovat ty nejčastější myšlenky a vězte, že je můžete kdykoliv změnit. Záleží jen na vás.  

Rak

Mějte odvahu se již nevracet tak často do své minulosti. Už nad ničím nepřemítejte a pusťte se do všech nových aktivit, které souvisí s vašimi nedávnými narozeninovými předsevzetími. Pořiďte si do svého domova něco, o čem už dlouho přemýšlíte.

Lev

Mnoho z vás bude brzy slavit své narozeniny, a tak si dovolte snít velké sny. Žijete jen jednou, a v dobách velkých změn je nejlepší prověřit svou vůli. Ukončete vše, co spěje ke konci a začněte žít naplno svůj životní sen. Obdarujte se a oslavujte ve velkém stylu.

Panna

Popřemýšlejte o tom, jaké změny byste mohli udělat pro své zdraví nebo své budoucí zaměstnání. Mohou to být změny velké nebo malé, to záleží na tom, co pro vás osobně znamená opravdová změna. Sledujte své zdraví a naslouchejte pozorně svému tělu.

Váhy

Máte velkou možnost překonat své neustálé rozvažování a ponořit se do tvůrčích změn, které posílí váš život. Nebojte se druhým říkat o svých potřebách, přestože se raději zaměřujete na potřeby lidí kolem vás. Čím více vyjádříte sami sebe, tím bude svět krásnější.

Štír

Nastal čas změn, a tak se již neohlížejte zpět. Odpusťte těm, u kterých to dokážete a znovu nabytou energii věnujte nejdůležitějším změnám ve vašem životě. Zbavte se některé závislosti na určitých lidech, sexu nebo domnělé moci a otevřete se kráse nových zítřků.  

Střelec

Dovolte si zažít něco dobrodružného. Nenechte se ničím ani nikým omezovat, protože žijete jen jednou. Pamatujte, že pokud vaše činy druhým neubližují, můžete si ve své podstatě dělat co uznáte za vhodné. Učiňte další krok za osobní svobodu.

Kozoroh

Naučte se hrát na nějaký hudební nástroj, zpívat, malovat nebo vyzkoušejte pro vás nějaký nový, neznámý druh tance. Více se ze života radujte a shoďte ze sebe břemena, která vám nenáleží. Uvědomte si, jaká zodpovědnost patří jiným.

Vodnář

Rozhodně nepolevujte ve svých vizích a stůjte si za svým. Pokud vám někdo nevěří, posilte svou aktivitu a prokažte svými činy váš často geniální vhled. Jste tu pro to, abyste světu ukázali nové možnosti, a tak si dovolte důvěřovat. Investujte do sebe.

Ryby

Dejte průchod své vnitřní umělkyni a ukažte se v tom nejkrásnějším světle. Zapište se na nějaký kroužek, kurz nebo napište knihu. Méně se soustřeďte na službu druhým, protože abyste v ní vydrželi, musíte nejdříve dát lásku sami sobě.

Čtěte dál