Váš týden podle hvězd: 20. 4. - 26. 4. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Vrhněte se do všech změn, které cítíte, že máte udělat. Nastal ten nejvhodnější čas. Roztáhněte křídla jako orlice a dívejte se na vše z nadhledu. Vše se neustále mění, a tak si dovolte být ve svých snech i činech odvážní.  

Býk

Oslavujte život, jak nejlépe dovedete. Nastává váš čas a ti z vás, co mají tento týden narozeniny, se mohou těšit na nové vzrušující životní zkušenosti po celý rok. Kupte si nějaký šperk nebo šaty, po kterých dlouho toužíte. Nechte se druhými opečovávat a obdarovávat.

Blíženci

Neodkládejte důležité činy a odvažte se udělat ve svém životě kvantový skok. Podívejte se na svůj život z pozice orlího nadhledu. Kam směřujete a jakou cestu již máte za sebou? Udržujte svou mysl nadále pozitivní a obklopte se lidmi, kteří vám ve všem důvěřují.  

Rak

Užívejte si návratu svých sil. Znovu se nadechněte a dovolte si životu opět důvěřovat. Do svých rodinných vztahů dejte ze sebe to nejlepší, ale zároveň to samé očekávejte zpět. Udělejte něco pro svůj domov. Něco opravte nebo spíš vytvořte.

Lev

Rozhodně se nevzdávejte. Namalujte si obraz nebo vytvořte koláž všeho, co ve svém životě chcete dosáhnout. Svět se na chvilku zastavil, ale jen pro to, že rozjezd bude v následujících letech opravdu ve velkém stylu.  

Panna

Představte si tu nejlepší možnou práci, kterou byste si v životě přáli mít. Co by to bylo? Pokud zrovna patříte mezi ty, kteří se svou momentální prací musí skoncovat, je jasné, že v budoucnosti existuje něco mnohem lepšího. Život je moudrý, a tak mu více důvěřujte.  

Váhy

Zaměřte se na kvalitu vašich přátel. S některými z nich se možná vidíte málo, ale dopad je hluboký. Na druhou stranu se vyhněte těm, kteří vám nevěří nebo vás neustále podceňují. Jste rození podporovatelé, ale naučte se více otevřít pomoci těch na druhé straně.

Štír

Nastala zkouška, ve které můžete ukázat své nejlepší kvality. Staňte se vyšší oktávou vašeho znamení, tedy orlicí. Jste rozené čarodějky, které vědí, jak druhé vzkřísit z mrtvých nebo naopak. Ukažte se ve své nejušlechtilejší podobě.

Střelec

Přestože jsou momentálně hranice stále zavřené, už teď rozjímejte nad tím, kam byste se chtěli v tomto životě podívat. Jaký kontinent a jaká kultura vás nejvíce láká? Za rok bude vše zase jinak, a tak si dovolte snít. Zatím cestujte aspoň ve svých snech.

Kozoroh

Buďte odvážnější. Někteří z vás prožívají nejdůležitější okamžiky svého života. Vytvořte příběh, který budete s hrdostí vyprávět svým vnoučatům nebo jiným potomkům. Prověřte opět svou vůli a doslova přebudujte svůj život k lepšímu.  

Vodnář

Ponořte se do svých dalekosáhlých vizí. Kam směřuje naše společnost? Jak byste mohli být součástí pozitivních změn ve vašem oboru? Důvěřujte svým vizionářským instinktům, a pokud vidíte špatnou budoucnost, jednoduše se dívejte ještě dál.

Ryby

Myslete víc na sebe. Druhým pomáhejte i nadále, ale tentokrát udělejte něco jen pro sebe. Co by to mohlo být? Rozjímejte nad tím, a pak si něco krásného kupte. Může to být šperk, talisman nebo krásné jarní šaty. Cokoliv, co vás potěší.

Čtěte dál