Váš týden podle hvězd: 2. 8. – 8. 8. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zkrášlete svůj domov a pracujte tento týden na svých rodinných vztazích. Iniciujte nějakou rodinnou oslavu nebo navštivte svého vzdáleného příbuzného, se kterým jste v poslední době neměli příliš dobré vztahy. Učiňte první krok k nápravě.

Býk

Zkuste se více přizpůsobit požadavkům své rodiny. Více s druhými komunikujte, aby ostatní věděli, co se ve vás děje a naopak. Věnujte se tvůrčím aktivitám a zapojte do toho své nejbližší. Pořiďte si do domácnosti něco krásného a možná i užitečného.

Blíženci

Pracujte na svém sebevědomí a více si věřte. Nenechte si nikým z rodiny srážet sebevědomí a vyhýbejte se dalekosáhlému vysvětlování, které na druhé může působit spíše nejistě. Napište dopis někomu z rodiny, kde upřímně vyjádříte své nejhlubší pocity.

Rak

V čem spočívají vaše nejhlubší strachy a obavy? Využijte svou přirozenou tendenci se vracet do dětství k tomu, abyste vyléčili traumata vycházející z minulosti. Přestaňte být příliš nostalgičtí, ale vraťte si svou sílu zpět, abyste mohli opravdově žít v přítomnosti.

Lev

Buďte středem svého okolí a tentokrát se zaměřte na svou rodinu. Uspořádejte rodinnou sešlost, kde každý člen bude mít prostor a dostatek času pro sebevyjádření. Rady druhým dávejte jen tehdy, kdy o to budete požádáni.

Panna

Nebuďte k sobě tolik kritičtí a připomeňte si vše, co se vám už v životě povedlo. Opečovávejte nejen své bližní, ale hlavně sami sebe. Vytvořte si doma posvátné místo, kde budete moci rozjímat o svých budoucích snech. Ukažte světu, co ve vás dříme.

Váhy

Zjistěte více o dynamice partnerských vztahů, kterou prožívali vaši předci. Uvědomte si, že můžete začít žít zcela jiný sen, ale nejdříve je nutné poznat stín, který se možná ve vaší rodinné historii skrývá. Uvědomte si dar stínu a vydejte se cestami novými.

Štír

Velmi dobře znáte stíny tohoto světa, a tak se naučte druhé vyvádět z temných uliček života. Posilte své rodinné vztahy a zaměřte se na ty nejnáročnější. Naučte se odpouštět a upusťte od nutkání se mstít. Díky vám se může změnit mnohé.

Střelec

Je to skvělý týden pro navštěvování vašich vzdálených příbuzných. Vnášejte svůj nakažlivý humor a nadhled do všech chmur, kterými mohou vaši blízcí trpět. Nevzdávejte se svých velkých snů a šetřete si peníze na své budoucí cesty.

Kozoroh

Investujte svou energii do prohlubování svých vztahů s rodinou. Naučte se více projevovat svou náklonnost a sami na sebe buďte méně nároční. Povinnost je důležitá, ale ještě cennější je láska. Zahoďte jakékoliv zábrany a ukažte druhým své pravé kvality.

Vodnář

Zamyslete se tento týden nad tím, čím obohacujete celý váš rodinný systém. Jste tady od toho, abyste přinesli nejen světu, ale i své rodině něco nového. Přestože toho hodně víte, nechte své nejbližší, ať si na některé věci přijdou sami. Má to své kouzlo.

Ryby

Vzpomeňte si na všechny sny, ve kterých vás navštívili někteří z předků. Kdokoliv se vám dostane do snu, má s vámi hlubší pouto než ostatní. Zaměřte se na někoho z rodiny, kdo prochází náročnějším obdobím, a rozhodněte se mu pomoci. Investujte do svého domova a naučte se šetřit na budoucnost.  

Čtěte dál