Váš týden podle hvězd: 2. 11. - 8. 11. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se tento týden na prohlubování vašich intimních i přátelských vztahů. Je lepší mít méně dobrých přátel než spoustu známých. Pomozte těm, kdo mají v životě větší smůlu a sami si dovolte říct o pomoc, pokud ji skutečně potřebujete. 

Býk

Ve svých důležitých rozhodnutích dejte přednost své intuici, než rozumu a hlubinné analýze. Častěji se se svými přáteli bavte o snech a snažte se pochopit jejich symbolickou řeč. Pobývejte často v přírodě a zkoumejte krásy naší země.  

Blíženci

Využijte svých skvělých komunikačních dovedností k tomu, abyste řešili spory, jak v rodině, tak na pracovišti. Máte schopnost vidět vše z více stran, a tak si své myšlenky nenechávejte jen sami pro sebe. Nebojte se temných koutů své vlastní mysli. Skrývají se tam poklady, které stojí za to objevit.

Rak

Je vhodný čas se osvobodit od své minulosti. Využijte svých vrozených pečovatelských a terapeutických schopností k vytváření větší pohody jak ve vaší rodině, tak k posílení vašich přátelských vztahů. Mějte odvahu začít znovu a lépe.

Lev

Dostanete-li se do úzkých, obklopte se lidmi, které máte rádi. Naučte se požádat druhé o pomoc, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Využijte své vynikající představivosti k manifestování vašich přání a dlouhodobých cílů.

Panna

Ať se situace ve vašem životě ubírá jakýmkoliv směrem, snažte se rozvinout pozitivní pohled na život. Jste velmi realističtí, ale právě teď se ocitáme v době, kdy si budeme vlastní svět utvářet sami. Naučte se více důvěřovat neznámu.

Váhy

Zamyslete se nad kvalitou vašeho intimního a sexuálního života ve vašem partnerství. Pokud nikoho nemáte, zamyslete nad vztahem k sobě. Mějte se více rádi a uvidíte, že co nevidět k vám přijde váš ideální partner a lidé, se kterými se budete cítit skvěle.

Štír

Ponořte se hluboko dovnitř svého vnitřního labyrintu a nacházejte vnitřní dary, které tam na vás čekají. Staňte se průvodcem i pro druhé, protože málokdo se tak dobře orientuje ve svém vnitřním světě jako vy. Obnovte svou vášeň a projevte svým nejbližším svou oddanost.

Střelec

Pokud teď nemůžete cestovat do zahraničí, cestuje po naší krásné zemi. Navštěvujte své známe a přátele, které jste dlouho neviděli a vyměňujte si své názory. Udržte si pozitivní pohled na budoucnost, ať se jeví přítomnost tak, jak se jeví.

Kozoroh

Nesnažte se zvládnout všechno jenom sami, přestože vás život vede k samostatnosti. Budoucnost náleží vzájemné spolupráci, a tak se obklopte lidmi, se kterými máte podobné sny a cíle. Buďte věrní nejen sami sobě, ale i těm, které považujete za své nejbližší.

Vodnář

Abyste rychleji své odvážné vize zrealizovali, zkuste následující cvičení. Každý den si v posteli aspoň patnáct minut, než půjdete spát, představujte vše, co byste ve svém životě chtěli prožít. Pak usněte s pocitem vděčnosti, že je vše splněno.

Ryby

Věnujte tento týden větší pozornost svým snům. Doporučená doba pro spánek je osm hodin, a tak se snažte tuto třetinu času dne využít co nejsmysluplněji. Každý večer požádejte sny, ať vás učí a ukáží vám, co je pro vás právě teď nejdůležitější.       

Čtěte dál