Váš týden podle hvězd: 19.8. - 25.8. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Pomalu se zaměřte na konkrétní praktické kroky, abyste své nové nápady, co nejlépe uplatnili v praxi. Důležité je neztratit nadšení, a tak vytrvejte. Choďte hodně do společnosti a přenášejte na druhé své vrozené nadšení.

Býci

Užívejte si dobrého jídla, sexu a dobré společnosti. Pravidelně rozjímejte o svém životě v přírodě a více se smějte. Ke konci týdne můžete cítit klidnější atmosféru, a tak si vychutnávejte klid a zároveň se vrhněte do všech nových záměrů, které jste si určili.

Blíženci

První část týdne využijte své zvýšené tvořivosti a radosti ze života. Buďte tvůrčí a nebojte se zapojovat do různých společenských aktivit. V druhé části týdne můžete pocítit větší zodpovědnost a sebekritičnost, a tak se toho nezalekněte.

Raci

Luna bude po celý týden v doběžné fázi, a tak můžete zaznamenat větší klid a pohodu. Buďte často se svými dobrými přáteli, kteří vás dokáží rozesmát, a postupně se připravte nejen na domácí úklid. Je dobré popřemýšlet, co nového pořídit do rodiny.

Lvi

Užívejte dozvuku svých velkolepých oslav a pomalu se připravte na velký skok, který bude potřeba udělat, abyste svá narozeninová předsevzetí ihned nepohřbili. Ještě si dovolte odpočívat a užívat si pohody, ale nezapomeňte na to, co jste si nedávno určili.

Panny

Pomalu začněte rekapitulovat poslední rok, kterým jste prošli. Blíží se vaše narozeniny a měsíc je v doběžné fázi. Meditujte o svých čerstvých plánech a nebojte se je postupně realizovat. Připravte se na své narozeniny a nezapomeňte je v zápalu práce oslavit.

Váhy

Dělejte, co vás těší, a choďte na různé zábavné společenské akce. Jděte na nějakou komedii a s partnerem si užívejte dobrého sexu. V druhé části týdne se zaměřte na svou práci a rozvíjejte své kolegiální vztahy.

Štíři

Užívejte si zvýšené sexuální energie a opět v této oblasti vyzkoušejte něco nového. Co se týká práce, vrhněte se do řešení nepříjemných detailů, které nelze odkládat. Zbavte se postupně všeho starého, abyste se otevřeli novým pracovním příležitostem.

Střelci

V posledních dnech se mnoho z vás mohlo cítit zvlášť dobře, a tak se pomalu začněte orientovat směrem k plnění každodenních pracovních povinností, abyste to se svou pozitivností nepřehnali. Zvláště se zaměřte na plnění pracovních závazků, které musí být splněny.

Kozorozi

Nastal vhodný čas se aktivně pustit do všech dlouhodobých projektů, které jste v poslední době promýšleli. Buďte akční, protože mnoho z vás prochází hlubokými vnitřními proměnami. Nenakládejte si toho na sebe příliš, abyste neztratili důležitou radost ze života. Kupte si nějaký hezký dárek. Kdo jiný vás zná lépe, než vy sami?

Vodnáři

Pobývejte tento týden hodně s přáteli nebo lidmi, se kterými se dokážete hodně smát. V intimní oblasti vyzkoušejte něco nového a zároveň se nebojte vstoupit na nová území, a to jak ve vašem osobním životě, tak v práci.

Ryby

První část týdne se radujte z dobré společnosti vašich dětí a přátel. Užívejte si života, jak nejlépe dovedete a postupně se připravte na velký test vašich dlouhodobých předsevzetí, které jste možná nevědomky započali kolem vašich narozenin. Rozhodně se nevzdávejte, protože čas je příhodný.

Čtěte dál