Váš týden podle hvězd: 19. 7. – 25. 7. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Udělejte si tento týden čas na prohlubování vašich vztahů s přáteli. Budete-li mít možnost někomu pomoci, učiňte tak rychle a diskrétně. Budete-li na dovolené, vyhýbejte se turistickým atrakcím a více se zajímejte o skutečný život dané kultury.

Býk

Máte nejen praktického ducha, ale i schopnost vše rychleji manifestovat než většina ostatních znamení. Rozvíjejte tedy tento týden svou představivost. Každý večer před spaním si vizualizujte něco, co byste v blízké, nebo vzdálené budoucnosti chtěli prožít.

Blíženci

Zkuste si vzpomenout na přítele z dětství a navštivte ho. Více druhým naslouchejte a snažte se jim pomoci, pokud to bude ve vašich silách. Sami se naučte říkat si o pomoc, ale nic předem neočekávejte. Otevřete se novým přátelským vztahům.

Rak

Zaměřte se tentokrát na vaše přátele. Pokud jich máte málo, možná tento týden potkáte nové. Nebojte se nových lidí ani myšlenek a dovolte si rozvinout svou představivost v oblastech, která jsou pro vás momentálně nejdůležitější.

Lev

Pomalu, ale jistě nastává čas oslav. Zrekapitulujte to, co se v posledním roce stalo a zaměřte se především na přátele, kteří prošli zkouškou časem. Buďte vděční jak za ty staré, tak ty, kteří do vašeho života přicházejí. Otevřete se darům života.

Panna

Zaměřte se na posílení svého zdraví i sebevědomí. Navštivte nějakou podpůrnou skupinu nebo seminář, kde se budete moci s někým novým seznámit. V práci si vzájemně pomáhejte a vyhýbejte se jakýmkoliv soutěživým tendencím ze stran druhých.

Váhy

Zamyslete se tento týden nad tématem věrnosti. Kdo ve vašem okolí potřebuje nejvíce pomoci? Jste to vy, nebo někdo jiný? Obklopte se lidmi, které máte opravdu rádi, a nezapomeňte na ty, kteří vás provázejí již od dětství. Oživte vztahy, na kterých záleží.

Štír

Více se zaměřte na tvůrčí vizualizaci a vědomé snění. Zvláště když budete na dovolené nebo ve zcela jiném prostředí, než jste zvyklí. Každé ráno si zkuste vybavit své sny a každý večer se naučte dávat snovému zdroji záměr.

Střelec

Oživte všechny důležité přátelské vztahy ze zahraničí. Budete-li mít možnost, rozhodně odcestujte. Následující dva týdny jsou pro cestování jako dělané. Své cíle si často představujte jako úspěšně zvládnuté a vnášejte moudré rady všude tam, kde o ně bude zájem.

Kozoroh

Přestože většina z vás ráda pracuje sama, nastal čas se zamyslet nad ideálním pracovním týmem. Jakým lidem byste byli ochotni zcela důvěřovat? Oslovte nové lidi a prohlubujte vztahy s těmi, se kterými se navzájem obohacujete.

Vodnář

Sdílejte své vize s co největším počtem přátel a lidí, které vaše myšlenky zajímají. Mohou vznikat nové konexe, které mohou být oboustranně prospěšné. Choďte na různé oslavy a sami takovou oslavu můžete zorganizovat.

Ryby

Přestože jste zvyklí ostatní spíš zachraňovat, zamyslete se nad tím, jak by ostatní mohli tentokrát pomoci vám. Snažte se lépe definovat vaše osobní potřeby, aby byly pro druhé čitelnější. Napište si seznam svých největších přání, aby se mohly i jednoho dne vyplnit.

Čtěte dál