Váš týden podle hvězd: 19. 4. - 25. 4. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Otevřete se všemu novému. Začněte rozhodně a s radostí naplňovat své novoroční plány. Nebojte se inovací ve vašem zaměstnání a občas si i odpočiňte a vzdejte úctu životu svým vlastním jedinečným způsobem.

Býk

Pomalu začíná váš čas, a tak zrekapitulujte svou osobní cestu minulým rokem. Co byste v dalším roce chtěli zažít? Čeho byste chtěli dosáhnout? Máte dar své sny uskutečnit a dát jim formu. Není na co čekat. Začněte teď hned.

Blíženci

Zaměřte se na praktické záležitosti a uvědomte si své dluhy, které nemusí být nutně hmotné. Snažte se dostat všem svým závazkům a vyhýbejte se odkládání věcí, protože to vás může ještě více oslabit. Otevřete se novým myšlenkám, a hlavně je uskutečňujte.

Rak

Kupte si něco nového do bytu nebo se rozhodněte něco nového postavit či zrekonstruovat. Máte-li nějaký dobrý nápad, nebojte se do něj pustit. Často pobývejte v přírodě a pravidelně odpočívejte. Nechte život, ať se postará o zázraky.

Lev

Pusťte se do všech praktických záležitostí, které vám mohou vytvořit bezpečné prostředí pro vaše kreativní choutky. Užívejte si dobrého jídla, sexu i společnosti a naučte se pravidelně odpočívat i meditovat.

Panna

Zaměřte se na svou práci i způsob, jak vyděláváte peníze. Máte-li nějaký dobrý nápad, ihned ho vyzkoušejte. Otevřete se inovacím a pracujte i na kvalitě svých kolegiálních vztahů. Přijde-li nějaká nová pracovní nabídka, která vás zaujme, byl by hřích ji nechat být.

Váhy

Pečujte o své přátelské a partnerské vztahy. Kupte svému miláčkovi nějaký dárek nebo ho jiným způsobem obdarujte. Zavolejte někomu, koho máte rádi, ale dlouho jste ho neviděli. Vztahy jsou jako květiny. Když se nezalévají, upadají.

Štír

Ocitáte se zhruba na poloviční pouti své osobní roční cesty životem. Nastala vhodná doba, začít své nové projekty a sny vyživovat. Nevzdávejte se na půli cesty, ale naopak zaberte, protože nastává příhodná doba, kdy může přijít mnoho dobrých příležitostí.

Střelec

Udělejte něco pro své zdraví. Například se častěji procházejte lesem. Nechte na sebe působit léčivou sílu přírody a navštěvujte místa, která jste ještě nikdy nenavštívili. Udělejte nějakou duchovní pouť a očekávejte zásah ducha.

Kozoroh

Ponořte se do všech svých pracovních úkolů a nebojte se jít do všech inovací, a pokud se naskytne dobrá pracovní příležitost, možná změňte práci. Pokud vám nějaká činnost přináší dobré peníze, zintenzivněte ji.

Vodnář

Využijte příhodného času ke všem pozitivním změnám ve vašem životě. Svou pozornost věnujte všemu, co chcete opravdu zažít. Zaměřte se hlavně na své pracovní činnosti, peníze a zdraví. Otevřete se pomoci vesmíru a nebojte se inovací. Nastává příznivý čas.

Ryby

Pravidelně rozjímejte nad svým životem v krásných místech přírody nebo doma. Sny mohou ožít a mohou vám ukázat řešení, která vám ulehčí život. Velký duch přichází, a tak je důležité vytvořit prostor, kde ho budete moci uctít. Otevřete se zázračným řešením.           

Čtěte dál