Váš týden podle hvězd: 19. 10. - 25. 10. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se na své partnery, přátele i známé. Vnímejte změny, ke kterým v těchto vztazích dochází a hrajte si s časovou frekvencí návštěvnosti tak, aby to vyhovovalo všem. Otevřete se novým informacím v oborech, kterým byste se v budoucnosti chtěli věnovat.

Býk

Život se mění ve velkém, a to vás může nutit k velkým životním změnám, ke kterým byste se za normálních okolností neodvážili. Buďte odvážní, protože i když se to nezdá, může vše dopadnout ve váš prospěch. Jednejte rozhodně, ale soucitně zároveň.

Blíženci

Snažte se tento týden dělat vše jinak, než jste zvyklí. Své tělo však zbytečně nepřemáhejte a nesnažte se stihnout vše. Doporučuji pravidelné procházky na místa, které jste dosud nenavštívili, ale o kterých jste v minulosti snili.

Rak

Věnujte se více takovým činnostem, kde můžete rozvíjet své vnitřní síly. Ponořte se do sebe a změňte ve svém životě to, o čem víte, že má být změněno. Nečekejte na to, až bude tlak neúnosný. Hodně uklízejte a zbavte se všeho, co vám již nic dobrého nepřináší.

Lev

Buďte přizpůsobivější, protože žijeme v čase velkých změn. Na nic si nestěžujte a reagujte na to, co zrovna přichází. Zkuste si sepsat všechny důležité touhy a přání, které byste v tomto životě chtěli ještě prožít a nesnižujte svou fantazii tím, co se teď ve společnosti děje.

Panna

Zaměřte se na svou práci i své zdraví. Poučte se ze své minulosti a prodejte nebo darujte všechny věci, které dlouhodobě nepoužíváte. Vytvořte si potřebný prostor pro to, co v budoucnosti přijde. Naučte se více důvěřovat životu.

Váhy

Zaměřte se na svou sociální činnost. Můžete zaznamenat mnoho změn ve vašich vztazích, protože se momentálně mění celý svět. Vítejte nově příchozí a ty, kteří chtějí odejít, nechte jít. Připomeňte si ty nejdůležitější vztahy, kterými jste prošli a poučte se z nich.

Štír

Pomalu se připravujte na svůj další osobní roční cyklus. Můžete pocítit velké změny nejen ve vašem okolí, ale ve svém nitru. Experimentujte s novými meditačními nebo relaxačními technikami. Pracujte více se sny. Mohou být jiné, než jste zvyklí.

Střelec

Nenechte se ničím zastavit, přestože přichází jedno omezení za druhým. Jste svobodné duše, a svoboda je spíše stavem vnitřním než vnějším. Navštěvujte své příbuzné a zajímejte se o jejich životní příhody. Vnášejte světlo tam, kde sídlí pochybnost a tma.

Kozoroh

Zaměřte se na svou minulost a pokud vás trápí, změňte způsob, jak se na svůj osobní příběh díváte. Pamatujte, že vy jste tvůrci a život s vámi neustále kooperuje. Jednou musíte vynaložit sílu a jindy ji pustit. Co uděláte teď? Důvěřujte svém tělu. Ono vám poradí.

Vodnář

Možná pocítíte určité změny ve vašich vztazích. To se může týkat jak těch přátelských, pracovních, tak partnerských. Když pocítíte nutkání někoho z minulosti kontaktovat, učiňte tak a zjistěte, co to ve vás vyvolává. Nic a nikoho neposuzujte. 

Ryby

Tento týden věnujte větší pozornost snům, protože mohou mít zcela jinou kvalitu, než jste zvyklí. Důvěřujte více své intuici, ale hlavně podle ní jednejte. Buďte v pohybu a setkávejte se hlavně s těmi, kteří dokáží obohatit i vás.   

Čtěte dál