Váš týden podle hvězd: 18.11. - 24.11. 2019

Co váš čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Postupně se otevírejte novým myšlenkám v práci, ale i co se týče vašich osobních potřeb. Buďte inovativní a experimentujte se vším, co vás napadne. Rozhodná a důležitá rozhodnutí však doporučuji nechat až na pátek.

Býci

Nebuďte tak tvrdohlaví a otevřete se novým myšlenkám ve vašem podnikání nebo v zaměstnání. Pokud uvažujete o dětech, nastal příznivý čas zasít semínko. Rovněž je vhodné pomalu začít projekt, na který dlouho čekáte.

Blíženci

Otevřete se novým myšlenkám a přístupům ve všech oblastech, které jsou pro vás momentálně důležitá. Kupte si novou knihu nebo zajděte na seberozvojový seminář. Skočte do neznáma a naučte se více důvěřovat životu.

Raci

Přemýšlíte-li o rozšíření vaší rodiny, využijte příznivého období. Pokud ne, věnujte svou pozornost své duši. Zapisujte si své sny a naučte se skrze své sny léčit. Je to jednoduché. Stačí jen před spaním snový zdroj poprosit, a pak s vděčností v srdci usněte.

Lvi

Nastal čas si rozšířit obzory. Zkoušejte různé nové životní přístupy, navštěvujte zajímavé akce a věnujte se naplno tomu, co ve vás probouzí žár. Svou pozornost rozdělujte uvážlivě a na místa, na kterých byste se chtěli v budoucnu ocitnout.

Panny

Využijte moderních technologií k tomu, abyste nemuseli příliš pracovat. Pracovat budete celý život, protože to máte rádi, ale důležité je, abyste se u toho příliš nenudili. Nebojte se nových myšlenek ani nových lidí, kteří vám přicházejí do života.

Váhy

Pečujte o své partnery, děti i přátele. Pokud se budete zabývat jen některými lidmi, ti ostatní vám mohou váš život komplikovat, protože podvědomě vědí, že vám záleží na harmonii. Věnujte svou pozornost lidem, které jste zanedbávali, ale které máte rádi.

Štíři

Ponořte se do svého vnitřního světa a prohlubujte své přirozené psychické nadání. Jste tady pro to, abyste druhým pomáhali měnit jejich životy. Věnujte svou pozornost těm, kteří o vaši snahu doopravdy stojí. Netrapte ty, který vašemu tempu nestačí.

Střelci

Otevřete se zázrakům všedních dnů, neboť začíná pro vás kouzelné období nových začátků. Přijímejte dary nejen ty vnější, ale především ty, které pochází z vaší duše. Zapisujte si své sny a nechte život, ať vám ukáže svou krásu.

Kozorozi

Rádi lpíte na jistotách a máte sklon věci udržovat. Nastalo období, kdy se máte odvážit skočit do neznáma a jít za nejistými touhami své duše. Buďte odvážní a neživte v sobě ani kapku strachu. Nebojte se, že tak přijdete o svou pragmatičnost.

Vodnáři

Rozevřete svá křídla a sdělujte druhým své inovativní a možná geniální myšlenky, které mohou mít velkou šanci na realizaci. Obejděte ty, kteří vám nerozumí, a orientujte se spíš na ty, kteří si cení vašich zajímavých vizí. Můžete mít velké štěstí.

Ryby

Zaměřte se na svou schopnost snít. Nastal kouzelný čas, kdy vás život může překvapit svou silou. Věnujte se pravidelně meditaci, modlitbám nebo svému vlastnímu způsobu, jak se spojujete s vyšším zdrojem a více mu naslouchejte. Milost je na dosah.

Čtěte dál