Váš týden podle hvězd: 18. 5. - 24. 5. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Hodně fyzicky cvičte a zkuste nějaký druh dynamického dýchání. Když to zkombinujete i s ranní studenou sprchou, dodá vám to hodně svěží energie. Promluvte si s partnerem o svých sexuálních potřebách včas, než vás začne „bezdůvodně“ rozčilovat.

Býk

Pusťte se naplno do všech nových a dlouhodobých projektů. Nestůjte jen tak na místě a raději se věnujte činnostem, které vám dávají hlubší smysl a vizi nového. Buďte inovativní a nezapomeňte uspokojit své fyzické smysly dobrým jídlem nebo milováním.

Blíženec

Vrhněte se aktivně do všeho, o čem víte, že má být vykonáno. Nebojte se věci nazývat správnými jmény, a to zejména tehdy, kdy vám někdo bude vnucovat jiný názor. Buďte asertivní a své myšlenky, potvrďte svými činy. Učte se novým věcem.

Rak

Zaměřte se na problematické vztahy v rodině. Zejména na důležité muže ve vašem životě. Buďte tvrdší a stůjte si na svém. Nebojte se konfliktů, protože ty občas mohou pročistit „temné vody“ emocí. Pocit oběti nahraďte odvahou být v každém okamžiku sama sebou.

Lev

Obnovte svou vášeň, a to jak v intimitě, tak ve svém profesním životě. Najděte si nějaký smysluplný cíl, kterému se v příštích devíti měsících budete intenzivně věnovat. Může to být nový koníček, cvičení, pracovní dovednost nebo cokoliv, co vám teď dává smysl.

Panna

Věnujte se posílení svého fyzického těla a popřemýšlejte o tom, jak obohatit svůj sexuální život. Naučte se novou techniku nebo ji naučte svého partnera. Nebojte se mluvit více o svých potřebách, protože jinak mohou zůstat navěky nenaplněny.

Váhy

Zkuste oživit nějakou novou aktivitou své nejdůležitější vztahy. Vše dělejte minimálně v páru, protože máte rádi dobrou společnost. Užívejte si více svých smyslů a popřemýšlejte o své budoucí práci i o ideálním platu. Zvyšte svou sebehodnotu.

Štír

Vydržte důsledně v tempu, který jste v minulém týdnu nastolili. Energicky a s vášní se věnujte všemu, co vám dává hlubší smysl. Ať je to milování, práce nebo vaše tajné záliby. Vše dělejte s ještě větší intenzitou. Zkuste se svému partnerovi více otevřít.

Střelec

Sněte o své budoucnosti a čiňte jeden krok za druhým, abyste těchto snů dosáhli. Zaměřte se nejen na praktické záležitosti, ale i na způsob, jak s druhými komunikujete. Vyhněte se arogantnímu chování a k druhým se chovejte upřímně, ale s úctou.

Kozoroh

Co pro vás znamená odvaha? Dokážete upřímně mluvit o svých pocitech se svými nejbližšími? Více se otevřete, aby nedocházelo k domněnkám, které mohou otravovat život vám i vašim nejbližším. Hodně cvičte a dejte do svých nových projektů všechno.

Vodnář

Vyzkoušejte ve svém intimním životě něco nového. Možná máte více času na své blízké, a tak je něčím příjemným překvapte, protože překvapení milujete. Zapište se společně na nějaký kurz nebo se společně věnujte objevování svého vnitřního světa.

Ryby

Jste citlivé bytosti, a tak se vyhněte zbytečným konfliktům, kterých si ve svém okolí můžete více všímat. Když vás však někdo bezdůvodně napadne, ukažte mu své skryté „žraločí zuby“. Vyhledávejte příjemnou společnost a uskutečňujte své sny v této realitě.  

Čtěte dál