Váš týden podle hvězd: 18. 10. – 24. 10. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Promluvte si se svým partnerem o vašich sexuálních potřebách otevřeně a citlivě zároveň. Nebuďte vůči druhým příliš arogantní a mějte větší trpělivost s lidmi, kteří myslí a jednají pomalu. Intenzivně se věnujte fyzické činnost a dejte životu hlubší smysl.

Býk

Je vhodný čas začít nové projekty, o kterých někteří z vás v poslední době přemýšleli. Nebojte se konfrontace s lidmi, kteří iracionálně brání uskutečnění vašich dobrých přání a záměrů. V žádném případě neustupujte a trvejte na tom, co je správné.

Blíženci

Je vaše myšlení poslední dobou příliš strnulé? Nastal čas udělat změnu. Uvědomte si, že kvalitu svého myšlení můžete změnit právě teď. O druhých v jejich nepřítomnosti nemluvte a mějte odvahu konfrontovat své vlastní stíny.

Rak

Opusťte roli oběti a vezměte si svou sílu zpět. Nastavte druhým pevné hranice a dovolte si bez pocitu viny uspokojovat své osobní potřeby. Abyste lásku mohli neustále dávat, musíte mít z čeho. Myslete více na sebe a zapište se na nějaký kurz nebo si něco pořiďte.

Lev

Je podzim, a tak se snažte udržet skvělou náladu tím, že svému životu dáte hlubší smysl. Vyhýbejte se falešné únavě a všechny životní výzvy se snažte řešit okamžitě. Věnujte se fyzickému cvičení, a pokud možno, cvičte hned po probuzení a určete si priority dne.

Panna

V první části týdne se věnujte více svému zdraví a pohrajte si se skladbou dne tak, aby vám jak pracovně, tak rodinně nejvíce vyhovovala. V druhé části týdne se ponořte do všech inovací a nových projektů, o kterých jste v poslední době přemýšleli.

Váhy

Více se zaměřte na své osobní potřeby a nebojte se konfrontace s lidmi, na kterých vám hodně záleží, ale víte, že určité hranice byly překročeny. Nečekejte, že si druzí vše včas uvědomí, protože jen málo lidí myslí na potřeby druhých tak jako vy.

Štír

Co nevidět začíná váš čas a mnoho z vás bude slavit další ukončený rok svého života. Zrekapitulujte si celý předchozí rok a definujte si další výzvy, kterých byste ve svém následujícím osobním roce chtěli dosáhnout. Těšte se ze znovuprobuzených sil.

Střelec

Nastal čas činů, ale ty nejdůležitější kroky udělejte až v druhé polovině týdne. Čas zmatků pomalu končí, a tak se naplno opřete do všech svých vášní, tužeb a osobních výzev. Nastal vhodný čas pro nové začátky. Vyhýbejte se jen neupřímným a záludným lidem.

Kozoroh

Máte možnost začít něco nového, a proto v žádném případě neotálejte. Zamyslete se nad svým intimním životem a udělejte změny, které budou příznivé jak pro vás, tak pro vaši drahou polovičku. Změňte to, o čem již dlouho víte, že má být změněno.

Vodnář

Udržte si jak nadšení pro vše nové, tak i dobrou náladu, která se s podzimním počasím může horšit. Investujte více pozornosti do svého těla a pravidelně cvičte nebo běhejte. Všem činnostem, kterým se přes den věnujete, dejte hlubší smysl.

Ryby

Naučte se vyjadřovat i své negativní emoce, protože jinak budou škodit hlavně vám. Pokud cítíte, že je něco nespravedlivé nebo nevyřčené, otevřete tato témata a stůjte si za svým. Vaše intuice je většinou správná, proto se naučte ve svých pocitech ještě lépe číst.

Čtěte dál