Váš týden podle hvězd: 18. 1. - 24. 1. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se na to, co ve vás probouzí největší radost. Užívejte si života, jak nejlépe dovedete a zbavte se všech strachů o budoucnost. Když pocítíte touhu něco nového vytvořit nebo začít, nastal příhodný čas. Pobývejte častěji ve veselé společnosti přátel.

Býk

Zamyslete se nad svým sexuálním a pracovním životem. Nezapomínáte na své tělo? Nebuďte příliš zodpovědní ani příliš požitkářští. Nastolte rovnováhu mezi těmito dvěma extrémy a uvidíte, že vše poplyne tak, jak má. Otevřete se novým nápadům a realizujte je.

Blíženci

Jakou kvalitu mají vaše myšlenky? Nebuďte příliš lehkovážní a své povinnosti neodkládejte. Naučte se být trpělivějšími, aby vaše nápady mohly být skutečně realizovány. Zapisujte si vše, co vás napadne, protože k vám může přijít nápad, který vám změní život.

Rak

Obklopte se přáteli, ke kterým cítíte přirozenou důvěru a kteří vás umí rozesmát. Investujte do svého bydlení a pořiďte si něco nového. Vneste do své rodiny více zábavy a neberte život příliš vážně. Prohlubujte své vztahy k důležitým lidem a radujte se s nimi.

Lev

Buďte tento týden, co nejvíce tvůrčí. Malujte, kreslete, tančete nebo jednoduše vyjádřete sami sebe tak, jak to nejlépe dovedete. Nepropadejte chmurným myšlenkám a raději vše kreativně vyřešte. Pomozte těm, kteří se trápí, ale udržujte si své hranice.

Panna

Mnoho z vás tíhne k workholismu a k sarkasmu. Snažte se v životě více radovat a nezapomínejte v rámci své služby k druhým lidem na sebe. Naučte si více užívat, a tak jezte chutněji i zdravě, milujte se více a nesnažte se na všechno připravit.

Váhy

Vneste do svého partnerství nebo důležitých vztahů více radosti. Ve své práci buďte kreativnější a obklopte se schopnými i radostnými lidmi. Více se tentokrát zaměřte na sebe než na druhé a udělejte pro sebe něco, co vás potěší.

Štír

Ve všem hledejte naději a inspiraci. Tento týden mohou přijít příležitosti, které mohou být novým začátkem ke světlým zítřkům. Přestože máte raději svůj osobní klid, vyplatí se jít někam do společnosti. Navštivte někoho, s kým se umíte zasmát.

Střelec

Udělejte něco neobvyklého, abyste obnovili pocit dobrodružství, který potřebujete jako vzduch k dýchání. Sledujte nové trendy, myšlenky a popřemýšlejte o spolupráci s lidmi, se kterými se cítíte dobře. Jen pamatujte na to, že ne každý dobrý přítel může být i dobrým kolegou.

Kozoroh

Nastal čas, kdy je dobré se zamyslet nad tím, s kým byste mohli realizovat vaše odvážné sny a cíle. Choďte více do společnosti a zaměřte se na rozvíjení vašich vztahů s přáteli. Mohou se objevit nové příležitosti nebo projekty, které stojí za to započít.

Vodnář

Pomalinku začíná váš čas, a tak se věnujte rekapitulaci vašeho předchozího roku. Jak se změnily vaše vztahy k vašim nejbližším přátelům? Pobývejte hlavně s těmi, kteří vás umí rozveselit a chápou váš nadčasový humor. Možná spolu něco nového vytvoříte.

Ryby

Nebuďte smutní z toho, co se děje kolem vás a nesnažte se úplně všechny zachránit. Vnášejte do všeho naději a především radost. Užívejte si více pozemských radostí a rozviňte svou sexualitu. Probuďte v sobě vášeň k životu a odvážně naplňujte své sny.  

Čtěte dál