Váš týden podle hvězd: 17.6. - 23. 6. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Pomozte svým některým příbuzným s jejich vlastním sebevědomím. Podpořte druhé v jejich slabších chvílích a uvidíte, že se vám to v budoucnosti vrátí. Kupte do svého domova něco nového.

Býci

Otevřete se silám přírody a pobývejte často nejen v lesích, ale i u vody. Odpusťte dávné minulosti a dovolte si nad druhými mávnout rukou. Dejte druhým novou šanci, aby mohli ukázat, co v nich opravdu spočívá.

Blíženci

Nebojte se jít více za své myšlenky a naučte se vnímat, nejen názory druhých, ale i jejich skryté pocity. Pokud máte sourozence, zaměřte se na tento druh vztahů. Odpusťte minulosti a otevřete se novému.

Raci

Pomalu začíná váš čas. Oslavujte život a zároveň důsledně zrekapitulujte svůj předchozí osobní rok. Zorganizujte svou oslavu pro vaše nejbližší a pořádně si to užijte. Vyhoďte ze svého domova vše nepotřebné, a tak uvolníte prostor pro nové příležitosti.

Lvi  

Navštivte své rodiče nebo prarodiče a zkuste je trochu rozveselit. Vneste do jejich možná pochmurného života více světla, kterého máte na rozdávání. Pobývejte často v přírodě a odpočívejte jako šelmy před lovem.

Panny

Zaměřte se na léčení svých neduhů pomocí alternativní nebo přírodní medicíny. Pokud jste však vážně nemocní, otevřete se všem funkčním prostředkům. Vyhněte se přílišnému přemýšlení a zkuste své znalosti spojit s intuicí.

Váhy

Kupte si nějakou knihu o rodinných konstelací a zaměřte se na zlepšování svých nejbližších vztahů. Pořiďte si nějakou přírodní kosmetiku, která bude nejen zdravá, ale zároveň i estetická. Někteří z vás mohou být pod tlakem okolností, a tak šetřete svou sílu.

Štíři

Naučte se být rozhodní a uctiví zároveň. To nemusí jít vždycky snadno, a tak se o to aspoň pokuste. Upřímnost je důležitá, ale pravda odhalená v nesprávný okamžik se může stát ještě větší lží.

Střelci

Předávejte svou moudrost nejen svým žákům, ale především těm nejbližším. Na druhou stranu jim nic neslibujte, abyste se nedostali pod zbytečný tlak. Učte jen pro to, že vás to baví. To je ta nejlepší motivace.

Kozorozi

Možná budete stát před většími úkoly, kterými vás bude chtít život otestovat. Neberte si v následujících dnech nic osobně. Naučte se více vyjadřovat vaše emoce, které mohou být potlačené, a více si ve svém projevu důvěřujte. Pamatujte: „To co vás nezabije, to vás posílí“.

Vodnáři

Naučte se různým moderním psychologickým metodám, které vám pomohou se emocionálně osvobodit od navyklých pocitů z minulosti. Své pokusy však zkoušejte jen sami na sebe. Se svou rodinou pracujte obezřetně.

Ryby

Užívejte si rodinné pohody a krásně probuzené přírody. Vyhněte se mocenským konfliktům a naučte se být asertivní. Probuďte v sobě ještě více léčivých sil a uveďte svůj život do dokonalé rovnováhy.

Čtěte dál