Váš týden podle hvězd: 17.2. - 23.2. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Tento týden se zaměřte především na ty přátele, které znáte dlouho a se kterými jste leccos zažili. Ozvěte se starému příteli a pozvěte ho na místo, které vyvolává vzpomínky. Nebojte se vyslechnout rady, které mohou a nemusí být inspirativní.

Býk

V následujících dnech nezačínejte nic nového, ale zhodnoťte svou minulost. Poučte se z ní a věnujte se činnostem, které vždy fungovaly. Choďte na místa, na která jste v minulosti rádi chodívali a vnímejte to, jak jste se během svého života změnili.  

Blíženci

Utužujte své vztahy z minulosti a zavolejte někomu z dětství, koho jste měli hodně rádi. Nic nového nezačínejte, přestože k tomu máte odjakživa sklony. Zaměřte se spíš na zbavování se věcí, než jejich hromadění. Kontrolujte si více zprávy a dohodnuté schůzky.

Rak

Vyčistěte svou minulost, a to hlavně s lidmi z vašeho dětství. Pokud na někoho stále myslíte, ozvěte se mu. Nekomplikujte si však zbytečně život. Prohlubujte ty vztahy, kde vládne rovnováha, a kde nevládne, tak ty odevzdejte životu, aby mohlo časem přijít to nové.

Lev

Zapisujte si pravidelně své sny a snažte se je tvůrčím způsobem zachytit. Tím jim dáte ještě větší sílu. Uzavřete svou minulost, abyste se naplno mohli opřít do své tvůrčí budoucnosti. Pamatujte, že jen vy máte tu moc kdykoliv změnit svůj životní scénář.

Panna

V následujících dnech se opřete do toho, co mnoha z vás jde naprosto přirozeně. A tím je pořádek. Nenakupujte, ale spíš se zaměřte na prodej nebo dávání věcí, které víte, že nepoužijete. Kontrolujte emaily, vytvářejte si záložní plány a nikam příliš nespěchejte.

Váhy

Zamyslete se nad svými dávnými partnerskými a přátelskými vztahy. Ozvěte se starému příteli z dětství a dělejte spolu vše, na co jste byli zvyklí ve vaší dávné minulosti. Navštěvujte místa, která vám dřív dávala sílu a vnímejte změny, ke kterým došlo.

Štír

Ještě se do ničeho nevrhejte. Chvíli počkejte, protože příznivý čas pro akci teprve přijde. Zatím se zbavujte všeho nepotřebného, minulého a zašlého. Více se věnujte svým osvědčeným duchovním praxím a prohlubte jejich intenzitu.

Střelec

I tento týden věnujte pozornost svým přátelům. Tentokrát se spíš zaměřte na vaše dávné vztahy v minulosti. Lidé se neustále mění a možná se budete divit vývoji, kterými někteří lidé z vašich dávných dob prošli.

Kozoroh

Zbavujte se všeho zbytečného, a to jak ve vašem vnějším světě, tak ve svém nitru. Navštivte své kamarádky a kamarády z dětství a v jejich zrcadle vnímejte, kým jste se za tu dobu stali. Často choďte na procházky sami a rozjímejte nad svým životem.

Vodnář

Uvědomte si, s jakými lidmi je vám nejlépe. Následující měsíc více odpočívejte a připravte se na velké změny, kterých jsme všichni součástí. Jakému oboru byste chtěli přispět svými vizionářskými kvalitami? Děláte opravdu to, co je vášní vaší duše?

Ryby

Zajděte na čaj či kávu s dobrou kamarádkou z vašich dětských let. Vyprávějte si vzájemně své sny a pomozte druhým, aby jim lépe porozuměli. Máte neobyčejně mnoho psychických darů, které si možná ani neuvědomujete.

Čtěte dál