Váš týden podle hvězd: 17. 8. - 23. 8. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se tento týden na své zdraví. Respektujte své tělo a zbytečně ho nepřemáhejte. Naučte se pohyb střídat s vědomou relaxací a také se zamyslete nad kvalitou svých stravovacích návyků. Můžete vyzkoušet půst nebo jiný druh tělesné očisty.

Býk

Investujte do své krásy. Kupte si nový šperk nebo si zajděte na manikúru nebo pedikúru. Dejte najevo svůj šarm a zároveň kultivujte své duševní kvality. Ať vaše tělo odráží hloubku vaší duše.

Blíženci

Zkuste se tento týden soustředit jen na dobré vlastnosti lidí kolem vás. Trénujte se v mistrovství vděčnosti a každý večer si zkuste napsat aspoň tři věci, za které můžete ze srdce poděkovat. To vám do života přitáhne více dobrých a krásných životních zkušeností.

Rak

Připomeňte si krásu své duše a nezanedbávejte své fyzické tělo. Ukažte druhým svou neodolatelnou ženskost, která ve vás spočívá. Kupte si něco hezkého na sebe a zároveň si dovolte léčivou masáž od svého partnera nebo přítele.

Lev

Popřemýšlejte o tom, jak zlepšit své zdraví. Zajděte za odborníkem zdravé výživy, léčiteli, masérovi nebo terapeutovi. Nechte se opečovávat tak, abyste se cítili ještě lépe. Užívejte si léta a nechte se životem obdarovat.

Panna

Investujte do krásy svého fyzického těla. Moc se nepitvejte, protože váš vnitřní kritik je velmi nebezpečný a mohl by vám rychle zkazit náladu. Spíš si uvědomte své přednosti a ty dále zušlechťujte. Naučte se více zaměřovat na to, co je již dobré.

Váhy

Zlepšete své stravovací návyky a pravidelně cvičte. Zajděte za odborníky přes zdravou výživu, fitness trenéry nebo jinými lidmi, kterým důvěřujete a můžete se jim svěřit se svými problémy. Zkuste zharmonizovat nějaký vztah, který vás dlouhodobě tíží.

Štír

Pokud si ve svém okolí všimnete, že někdo něčím nespravedlivě trpí, zkuste mu pomoci. Máte neobyčejně rozvinuté vnímání, které můžete použít k dobru všech. Pokud vás něco bolí, zajděte za někým, komu důvěřujete a může vám pomoci.

Střelec

Investujte do své krásy. Kupte si něco exotického, a pokud jste někde na dovolené, zkoumejte, co místní lidé považují za estetické. Nechte se inspirovat, a pokud vás něco zaujme, pořiďte si to a dejte najevo svůj šarm.

Kozoroh

Zaměřte se na všechno, co ve vašem životě potřebuje vyléčit. Rovněž si během tohoto týdne zaměřte na svou páteř a správné držení těla. Máte sklon se přepracovávat, a tak někteří z vás mohou cítit tlak na zádech. Vyzkoušejte nějaká nová, ozdravná cvičení.

Vodnář

Naučte se svým přátelům více zvědomovat jejich silné stránky. Hledejte ve všech to dobré a těšte se z dobré společnosti. Nastal čas věnovat svou energie i tomu, jak vypadáte. Kupte si něco originálního, co upoutá pozornost a vyjděte do ulic.

Ryby

Uvědomte si svou krásu a zušlechťujte ji. Přestože mnoho z vás je zaměřeno na pomoc druhým lidem, zkuste být tento týden sami sobě terapeutem. Hýčkejte se, odpočívejte a napište si aspoň deset pozitivních vlastností, o kterých víte, že je máte.

Čtěte dál