Váš týden podle hvězd: 1.7. - 7.7. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Možná jste si v posledních dnech uvědomili, že něco končí a zase něco nového začíná. Poučte se ze svých vlastních zkušeností a pusťte se pomalu do nových životních výzev. Zatím jen pozvolna. Dovolte si ještě odpočívat. Nikam nespěchejte.

Býci

I nadále pobývejte u vody a vychutnávejte síly přírody. V práci i doma se snažte postupně zbavit všeho, co by mohlo připomínat neuspokojivou minulost. Udělejte velký úklid a pomalu se osvobozujte od všech náročných zkušeností, které vás v životě potkaly.

Blíženci

Zkuste si každý den zapisovat to, co se vám během dne stane. Možná uvidíte, kolik se toho doopravdy děje a kolik možností se vám neustále každý den nabízí. Přeberte si doma šuplíky a vyhoďte všechno, co dlouhodobě nepoužíváte nebo to darujte.

Raci

Nadále oslavujte život s těmi nejbližšími a často se proházejte lesy a pobývejte u vody, která léčí vaši duši. Rozlučte se se všemi, kteří již nejsou součástí vašeho nynějšího života a dovolte je jít dál, stejně jako sobě.

Lvi

Vytvářejte si postupně prostor pro své nové aktivity a projekty, které se zřejmě objeví až v srpnu. Rozjímejte nad svým životem a uvědomte si to, zda jste opravdu tam, kde jste vždy chtěli být. Inspirujte se nějakou dobrou knihou nebo se ponořte do zkoumání svého nitra.

Panny

Zamyslete se nad svou pracovní cestou, kterou jste podnikli od první brigády až do současného zaměstnání. Vzpomeňte si na své dětské sny a sledujte vývoj, kterým jste prošli. Možná objevíte překvapivé souvislosti, kterých byste si na první pohled nevšimli.

Váhy

Uvědomte si své vlastní hranice. Naučte se říkat druhým „Ne“ bez pocitu viny a nedělejte vše jen pro to, aby byl mír. Milujte sebe stejně jako druhé a naučte se odmítat lidi, o kterých víte, že nemají čisté úmysly.

Štíři

Pozorujte lidi kolem sebe a naučte se ještě lépe číst v jejich rozmanitých povahách. Kupte si nějakou dobrou psychologickou knihu a srovnejte její moudrost s vlastní zkušeností. Učte se přímo od přírody a pravidelně prohlubujte své tiché poznání a naučte se být soucitnějšími, což neznamená lítostivými.

Střelci

Jaká místa byste ve svém životě chtěli ještě vidět? Zrekapitulujte si všechny sny, které si pamatujete, ve kterých jste cestoval. Na jakých místech jste ve svých snech pobývali? Pokud si na něco takového vzpomenete, určitě si dejte závazek, že toto místo v daném životě navštívíte.

Kozorozi

Pomalu, ale s pevným krokem nelítostně směřujte k naplňování svých budoucích tužeb. Zatím nenápadně číhejte na správný okamžik, který ještě možná nenastal. Každý den udělejte jednu věc, která vás přiblíží k vytouženému cíli.

Vodnáři

Zaměřte se na vnitřní pocit svobody. Uvědomte si to, co vás doopravdy drží v zajetí. Pamatujte, že svobodnou můžete být naprosto v jakémkoliv místě na tomto světě, protože tento stav je spíš vnitřní, než vnější.

Ryby

Vraťte se do své minulosti a nechte promluvit lidi, události a sny, které vás v životě nejvíce ovlivnily. Uvědomte si, kdo vás nejvíce ovlivnil a kým jste doopravdy teď v tomto přítomném okamžiku. Poděkujte životu za vše dobré a důvěřujte jeho moudrosti ještě víc.

Čtěte dál