Váš týden podle hvězd: 17. 5. - 23. 5. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Jděte za svou vášní, a to teď hned. Nic neodkládejte, ale zároveň nespěchejte. Oživte svůj sexuální život a věnujte se více potřebám svého těla. Snažte se toho zvládnout ve své práci co nejvíc a nesrovnávejte se příliš s druhými.

Býk

Oslavujte život, jak nejlépe dovedete, a zaměřujte se na to dobré. Ihned uskutečňujte jakoukoliv myšlenku, která vás napadne. Užívejte si dobrého jídla, sexu i skvělé společnosti přátel a rodiny. Dovolte si být v mnoha ohledech inovativní.

Blíženci

Věnujte se pravidelným procházkám a více posilujte. Zároveň vyzkoušejte něco z jógy a experimentujte s různými pozicemi. Probuďte svou vnitřní energii a méně přemýšlejte. Naučte se něco praktického nebo se věnujte umění.

Rak

Zbavte se nějakého nezdravého návyku z minulosti. Zejména se soustřeďte na své stravovací a mentální návyky. Rozhodněte se svou nově nabitou energii investovat do něčeho tvůrčího. Pečujte o druhé s láskou a rozvíjejte životní odvahu napříč všem překážkám.

Lev

Ponořte se do svých nejoblíbenějších koníčků a buďte co nejvíc kreativní. Přestože mnoho z vás působí neohroženě, zkuste se někomu svěřit se svými obavami a přiznat stinné stránky, které možná vnímáte jenom vy. Uvidíte, že se vám značně uleví.

Panna

I nadále pokračujte ve všech pracovních činnostech a projektech, které vám dávají smysl. Svého vnitřního kritika dejte na čas stranou a dejte svým myšlenkám totální svobodu, přestože nejsou zatím zcela domyšlené. Vše se ukáže a opraví v pravý čas.

Váhy

Pokud ve vašem partnerství zmizela jiskra nebo sexuální napětí, zkuste pro to něco udělat. Buďte aktivnější a uvidíte, že budete slavit ještě více úspěchů, než si vůbec dokážete představit. Hodně sportujte nebo alespoň pravidelně choďte do přírody.

Štír

Dejte průchod své vášni a projevte ji ve svém intimním životě. Příroda je v rozkvětu sil a pro ty, kteří touží po dětech, to může být velmi plodná doba. Věnujte se naplno své práci, protože toho tento týden můžete opravdu hodně zvládnout. Rozvíjejte i své vnitřní síly.

Střelec

Nastal čas si přiznat i své stíny. Na druhou stranu, pokud se vám někdo s něčím svěří, volte svá slova opatrně, přestože rádi říkáte pravdu bez příkras. Budete-li mít tendenci o někom smýšlet hanlivě, zkuste ve své mysli ihned nahradit dotyčné jméno tím svým.

Kozoroh

Ještě více zaberte, protože čas je pro vás velmi příznivý. Udělejte co nejvíc práce jste schopni a nic neodkládejte. Protahujte pravidelně své tělo a snažte se být pružnější ve všech oblastech. Mohou přijít zajímavé nabídky, a tak vše bedlivě pozorujte.

Vodnář

Vrhněte se do uskutečňování svých vizí. Nenechte se zmást negativními prognózami a mějte odvahu důvěřovat svému vrozenému instinktu. Obklopte se lidmi, kteří vidí svět podobně jako vy, a vzájemně se podporujte. Mějte s druhými trpělivost.

Ryby

Zamyslete se tento týden nad svými financemi a pracovními příležitostmi. Možná se objeví zajímavé nabídky, tak si nechte pomoct i vy od života. Pracujte na své sebelásce a něco pěkného si na sebe pořiďte.               

Čtěte dál