Váš týden podle hvězd: 17. 1. – 23. 1. 2022

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se na to, co ve vašem životě potřebuje vyléčit. Experimentujte s různými druhy stravování a naučte se více porozumět řeči svého těla. Dovolte si léčivou masáž od člověka, s nímž již máte dobré osobní zkušenosti.

Býk

Uvědomte si, čím byste mohli být pro druhé užiteční. Hledejte v druhých krásu, která přetrvává, a nenechte se strhnout prvním dojmem. Obklopte se lidmi, s nimiž se cítíte dobře, aniž byste se s nimi museli neustále dohadovat.

Blíženci

Zaměřte se na myšlenky, které mají tendenci se neustále opakovat, ale nepřinášejí vám nic dobrého. Vypněte vnitřní dialog a snažte se více porozumět řeči ticha, které často řekne více než tisíc slov.

Rak

Z pondělka na úterý nastane úplněk ve vašem znamení, což je jeden z nejdůležitějších okamžiků vašeho osobního roku. Vytrvejte ve svých dlouhodobých záměrech, přestože zatím nevíte, jak se věci vyvinou. Otevřete se léčivé síle přírody.

Lev

Rozviňte v sobě hlubší smysl pro krásu. Uvědomte si, že to, co nám média ukazují, je jen obchodní trik, jak uvést naši pozornost a peníze nesprávným směrem. Méně občas znamená více a naopak. Naučte se rozhodovat srdcem, kterému vaše znamení vládne.

Panna

Zamyslete se nad svou „vnitřní léčitelkou“. Co se vám již povedlo ve vašem životě vyléčit? A co vás v tomto ohledu ještě čeká? Vraťte se k něčemu, co již v minulosti dobře fungovalo, ale z nějakého důvodu jste to opustili. Dejte na své vlastní zkušenosti.

Váhy

Rozvíjejte takové vztahy, ve kterých panuje přirozená rovnováha a ve kterých se nemusíte neustále snažit. Častěji se na své bližní usmívejte a zaměřte se na to, v čem jsou dobří. Darujte druhým něco ze šatníku, o čem víte, že již určitě nosit nebudete. Buďte štědří.

Štír

Využijte svých přirozených léčitelských darů k dobru všech. Cvičte jógu a více se zaměřte na zdravý způsob stravování. Naučte se novou tantrickou techniku a ihned ji vyzkoušejte ve svém milostném životě.

Střelec

Nesnažte se jen o zlepšení svého fyzického zdraví, investujte energii i do svého osobního štěstí. Radost je pro mysl stejně důležitá jako pravidelný pohyb a zdravé stravování pro vaše tělo. Navštěvujte místa, která jsou nejen krásná, ale i hojivá.

Kozoroh

Přestože inklinujete především k praktičnosti, snažte se i o to, aby vás vaše momentální práce naplňovala. Nezrazujte svou duši kvůli efektivitě, ale snažte se o to, aby se vaše poslání stalo jednoho dne i vaším povoláním.

Vodnář

Zrekapitulujte svůj minulý osobní rok a zaměřte se na vytváření krásné vize pro rok následující. Buďte odvážní ve svých snech a nebojte se udělat změnu, která vás více přiblíží cestě vašeho srdce. Oceňte ty, kteří s vámi již dlouhodobě drží krok.

Ryby

Vzpomeňte si na všechny své zkušenosti s lidmi, kteří se zabývají nějakou terapií, a ozvěte se těm, se kterými jste měli dobré zkušenosti. Rozhodněte se vyléčit vše, co je ve vašem životě v nerovnováze, a projevte nějakým tvůrčím počinem svou vnitřní krásu.     

Čtěte dál