Váš týden podle hvězd: 16.9. - 22.9. 2019

Co vás čeká tento týden? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Zaměřte se na posílení vašeho těla. Hodně běhejte nebo se procházejte volnou chůzí v přírodě. Pokračujte v úderných pracovních změnách a udělejte vše, abyste se v této oblasti cítili svobodněji.

Býci

Zamyslete se hluboce nad svým osobním životem, zaměstnáním a posláním. Pokud vyděláváte hodně peněz, ale vaše práce neodráží vaší vnitřní hodnoty, časem se tento rozpor bude citelně zvětšovat. Udělejte vše pro to, aby se vaše zaměstnání stalo vaším posláním.

Blíženci

Intenzivně se věnujte cvičení a zdravému pohybu. Možná pracujete příliš mnoho hlavou, a to vás může unavovat více, než práce fyzická. Zaměřte se na své fyzické tělo a udělejte vše, abyste se v něm cítili skvěle.

Raci

Zbavujte se všeho nepotřebného jak doma, tak ve své práci. Máte hluboký vazbu k minulosti, a tak největší vaší výzvou je odpoutat se od předmětů a lidí, kteří pro vás hráli důležitou roli v dávné minulosti. Rovněž se zaměřte na detoxikaci svého těla i mysli.

Lvi

Je po úplňku v Rybách, který nastal tuto sobotu, a tak trochu zpomalte a rozjímejte nad svým životem na místech, kde budete nerušeni. Uvědomte si, jaký přínos tomuto světu a svému jedinečnému příběhu chcete dát a pomaloučku se pusťte do práce.

Panny

Do konce týdne se Slunce pohybuje vaším znamením, proto nadále oslavujte nový osobní rok, který započal nebo započne. Rozjímejte nad tím, co bylo, abyste si více uvědomili, co doopravdy chcete, a co už nechcete. Udělejte si radost a obdarujte se.

Váhy  

Pomalu se blíží váš čas, a tak odpočívejte, jak jen to je možné. Rozjímejte nad lidmi, kteří jsou pro vás důležití a se kterými chcete sdílet svůj životní sen. Naučte se být však i nějakou dobu o samotě. Možná zjistíte, že nikdy nejste sami.

Štíři

Ponořte se do cvičení svého fyzického těla, ale zároveň v sobě rozviňte ještě více soucitu, úcty k druhým a trpělivosti. Máte výjimečné psychické nadání, a tak tento nástroj používejte tak, aby z něho měl prospěch co největší počet lidí, včetně vás.

Střelci

Popřemýšlejte nad tím, jakou moudrost máte druhým tento život předávat. Jste rození učitelé, přestože to nemusí být vaše momentální profese. Rádi druhým předáváte to, na co jste sami přišli. Uvědomte si hlubší smysl toho, co předáváte. Máte možná větší vliv, než si plně uvědomujete.

Kozorozi

Buďte introspektivní, ale aktivní zároveň. Pokud své vnitřní poznatky necháte ladem, váš duch bude nespokojený. Přemýšlejte nad jednotlivými kroky a dělejte jen ty nejdůležitější. Užívejte si svou cestu a vše dělejte s plnou pozorností.

Vodnáři

Navštěvujte místa, kde se lidé společně věnují cvičení nebo se zdokonalují v oblastech, které jsou pro vás důležité. Méně mluvte a více naslouchejte. Možná získáte důležité spojence, který porozumí vašim odvážným vizím a budou nápomocní.

Ryby

Věnujte se józe, tantře nebo své oblíbené duchovní praxi, která je zároveň spojená s vaším tělem. Vaše tělo je chrámem, o který je dobré pečovat, přestože je pro některé spíše jen dočasným dopravním prostředkem. Uvědomte si mystérium svého těla a věnujte se mu s úctou a péčí.

Čtěte dál