Váš týden podle hvězd: 16.3. - 22.3. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Rozjímejte nad tím, co jste během posledního roku zažili a do čeho se budete chtít pustit následující rok. Hodně odpočívejte a nikam příliš nespěchejte. Pomalu se zakončuje váš roční osobní cyklus, a tak přivítejte to nové, co k vám přichází.

Býk

Nenechte se zmást velkými společenskými změnami, ke kterým právě dochází. Pěstujte v sobě odvahu i možnost hluboké vnitřní změny, kterou tato situace nabízí. Buďte pevnou oporou pro sebe i pro druhé. Věnujte se tvůrčím činnostem, které vás naplňují.

Blíženci

Dávejte si pozor na informace, které se k vám dostávají z různých směrů. Naslouchejte svému okolí, ale vše prověřujte svým vlastním srdcem. Pracujte na svých vlastních myšlenkách a svými slovy podporujte sebe i své bližní.

Rak

Pobývejte se svými nejbližšími a rozjímejte nad svým životem. Jsme v období velkých změn, které se daly do pohybu. Pečujte nejen o svou rodinu, ale hlavně o svou zranitelnou duši. Pamatujte, že každá velká změna je i velkou příležitostí.

Lev

Věnujte se všem tvůrčím aktivitám, které máte nejraději. Nenechte si nikým sebrat radost, která je pro váš život důležitá jako dýchání. Hodně pište, tancujte, malujte nebo se naučte hrát na nějaký nový hudební nástroj. Vnášejte naději a světlo tam, kde sídlí tma.

Panna

Udělejte si představu o tom, co ve svém životě budete chtít dělat v budoucnosti. V každém případě se vyhýbejte katastrofálnímu myšlení a všem negativním prognózám. Ponořte se do přítomnosti a věnujte se tomu, co je opravdu pro vás i pro vaše okolí přínosné.

Váhy

Pracujte na svých partnerských, přátelských i kolegiálních vztazích. Některé vztahy se mohou výrazně měnit, a tak nejdříve, než uděláte zásadní rozhodnutí, vše pečlivě promyslete. Buďte ochotni učinit tlustou čáru za minulými křivdami a mějte odvahu milovat.

Štír

Využijte svou schopnost ukázat ty nejvznešenější kvality ve chvílích krize. Ponořte se do životních změn, ke kterým jsem všichni nuceni přistoupit. Vydejte ze sebe to nejlepší a buďte oporou pro ty, co mají méně psychických sil.

Střelec

Zamyslete na opravdovým smyslem svého života. Rozjímejte nad tím, co končí a co nového začíná. V žádném případě si nenechte sebrat svůj pověstný optimismus a nadále šiřte do své okolí naději i nové způsoby řešení výzev, před kterými stojíme.

Kozoroh

Pravidelně rozjímejte nad svým životem a věnujte se pravidelně fyzickému cvičení a meditaci. Změny, ke kterým dochází jsou velkou příležitostí k zlepšení nebo zhoršení vaši současné situace. Je jen na vás, zda si ve své mysli vyberete strach nebo odvahu.

Vodnář

Věnujte svou pozornost činnostem, které souvisí s vaším ideálním budoucím „Já“ V dobách velkých společenských změn se uvolňuje prostor pro nové vize, které se mohou stát realitou. Zajímejte se o společenské dění a dívejte se za oponu.

Ryby

Ponořte se do pomoci vašim bližním a sami neztrácejte naději. Hodně rozjímejte nad svými sny, které vám mohou dát přesné informace o vašem životě i společnosti, ve které žijete. Modlete se k andělům a sami jimi buďte pro své nejbližší.

Čtěte dál